فهرست
سیمئونه: هیچ تیمی دوست ندارد به ما بخورد
سیمئونه: هیچ تیمی دوست ندارد به ما بخورد

سیمئونه: هیچ تیمی دوست ندارد به ما بخورد

آی اسپورت - دیگو سیمئونه بعد از صعود دشوار اتلتیکومادرید به مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان از عملکرد یان اوبلاک دروازه بان تیمش تمجید کرد. اوبلاک اواسط نیمه اول و با مصدومیت میگل آنخل مویا به زمین آمد و در ضربات پنالتی ضربه اول هاکان چالهان‌اوغلو را دفع کرد و با هدررفتن ضربات آمر توپراک و اشتفان کیسلینگ اتلتیکو صعود کرد.

سیمئونه گفت:«فوتبال فوق‌العاده است شما هیچ وقت نمی توانید کار را متوقف کنید چون ممکن است در مهمترین بازی مجبور شوید خودتان را نشان دهید مثل کاری که اوبلاک کرد. ما چند بازیکن نداشتیم، دیگو گودین، تیاگو و سائول اما تیم خیلی تلاش کرد. ما با تیمی بازی کردیم که انرژی و تلاش بیشتری نسبت به بسیاری از رقبا دارد. بعد از گل اول خیلی تلاش کردیم که گل دوم را بزنیم و خیال خود را راحت کنیم اما نشد. مصدومیت مویا هم دست ما را در چنین بازی سختی بست، امیدوارم زودتر بهبود یابد.»

ماریو مانجوکیچ هم هفت دقیقه مانده به پایان بازی به خاطر مصدومیت بیرون رفت و سیمئونه گفت:«دیدم وضعیت خوبی ندارد اما به من گفت تعویضش نکنم. بازیکن مغروری است و در زمین برای ما خیلی مفید بود. ما به او نیاز داریم و نباید رویش ریسک کنیم.»

او قرعه‌کشی جمعه را با دقت دنبال می کند اما می گوید هیچ تیمی دوست ندارد در ویسنته کالدرون مقابل این طرفداران پرشور قرار بگیرد:«عاشق این هواداران هستم. من اینجا در میان هشت تیم برتر اروپا هستم و این مو را به تنم راست می کند. هواداران نمی توانند تصور کنند چه انرژی و قدرتی به بازیکنان منتقل می کنند. ما نمی توانیم حریف خود را انتخاب کنیم همه تیم‌های خوبی هستند. باید ساکت و متواضع بنشینیم و ببینیم به چه تیمی می خوریم.»

 

 

 

     
آی اسپورت
2015-03-18 11:17:33
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر