فهرست
تورس: به خاطر این شب ها به اتلتیکو آمده‌ام!
تورس: به خاطر این شب ها به اتلتیکو آمده‌ام!

تورس: به خاطر این شب ها به اتلتیکو آمده‌ام!

آی اسپورت- فرناندو تورس به خاطر شب های مانند لحظات صعود در ضربات پنالتی بازی برگشت یک‌هشتم‌نهایی لیگ قهرمانان اروپا به اتلتیکو برگشته است!

زننده آخرین پنالتی«روخی بلانکو»، جو ورزشگاه کالدرون را عاملی جهت صعود تیم و تهییج خودش برای پایان دادن به دوران تلخ بازی در چلسی و میلان می‌داند: « از اینکه هواداران از ابتدا تا اتنهای بازی خوشحال بودند، لذت بردم. همیشه دوست دارم در جوی شبیه فضای بازی سه شنبه شب ورزشگاه کالدرون حضور داشته باشم.»

 ال نینیوی 30 ساله که به عنوان بازیکن تعویضی به میدان آمد، مقاومت لورکوزن بعد از پاک شدن گل بازی رفت چارهان اوغلو توسط ماریو سوارس در نیمه اول جدال دور برگشت را ستود:« صعود ما به اندازه آنچه مردم فکرمی‌کنند، آسان نبود. رقیب، اتلتیکو را به دردسر انداخت.فقط وقتی نیروی لورکوزن تحلیل رفت، کنترل رقابت را به دست گرفتیم. وقتی بازی به ضربات پنالتی کشیده می‌شود، تیمی که قاطعیت بیشتری دارد، می‌برد.»

 گریزمان، بازیکن فرانسوی اتلتیکو مادرید به شکل ویژه اوبلاک، دروازه بان ذخیره تیمش را که به خاطر مصدومیت مویا به بازی آمد، مورد ستایش قرار داد:«مسابقه دشواری بود. لورکوزن بسیار خوب ظاهر شد اما ما به کمک هوادارانمان، نبض بازی را در اختیار گرفتیم.به توانایی های اوبلاک ایمان و نیاز داشتیم و دیدید که با چه مهارتی، پنالتی چارهان اوغلو را مهار کرد. حالا بعد از این صعود شیرین، کمی استراحت می‌کنیم و منتظر نام رقیبمان در قرعه‌کشی روز جمعه می‌مانیم.» 

     
آی اسپورت
2015-03-18 11:34:22
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر