فهرست
محرومیت پیگرینی از دیدار برگشت مقابل بارسا
محرومیت پیگرینی از دیدار برگشت مقابل بارسا

محرومیت پیگرینی از دیدار برگشت مقابل بارسا

آی اسپورت- مانوئل پیگرینی سرمربی تم منچسترسیتی، از سوی اتحادیه فوتبال اروپا ، یوفا، به دلیل زیر سوال بردن شأن داور دیدار تیمش مقابل بارسا، با یک جلسه محرومیت روبرو شد.

یوفا این موضوع را چند ساعت پس از عذرخواهی پیگرینی از سخنانش در ارتباط با مقصر دانستن داور بازی در شکست شاگردانش در مقابل بارسلونا اعلام کرد.

پیگرینی پس از زیر سوال بردن بی طرفی یوناس اریکسون از ایستادن در کنار زمین در بازی برگشت دو تیم محروم شده است. یوفا اعلام کرد پییگرینی به" نقض اصول کلی رفتار مودبانه " متهم شده است

پیگرینی پس از شکست دو بر صفر مقابل بارسلونا در بازی روز سه شنبه اعلام کرد اریکسون « بی طرف » نبود و به طرفداری از بارسلونا سوت می زد

سرمربی منچسترسیتی همچنین گفت از آنجایی که داور بازی سوئدی است نباید به نتیجه بازی زیاد باور داشت.

پیگرینی روز جمعه گفت:" شاید برخی جملات را بر زبان آوردم اما منظوری نداشتم بنابراین به سبب بیان چنین سخنانی عذرخواهی می کنم.

 نباید به این شیوه از عملکرد داور انتقاد می کردم اما ما روز خوبی نداشتیم . او به گونه ای سوت می زد که به نفع بارسلونا و به ضرر منچستر سیتی بود."

 در بازی منچسترسیتی و بارسلونا، اریکسون ،مارتین دمیکلیس مدافع منچسترسیتی را از زمین بازی اخراج و مسی پنالتی به دست آمده را به گل تبدیل کرد.

     
آی اسپورت
2014-02-22 17:13:38
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر