فهرست
خودسوزی در چهارشنبه سوری/ ماه عسل آسیایی تمام شد
خودسوزی در چهارشنبه سوری/ ماه عسل آسیایی تمام شد

خودسوزی در چهارشنبه سوری/ ماه عسل آسیایی تمام شد

آی اسپورت- نبردِ نماینده محبوب ایران در زمین النصر، قرار بود خیابان ها را خلوت کند و از تلفات و مصدومیت های شب چهارشنبه سوری یک ملت بکاهد اما بچه های درخشان، سرخی شان را به زردیِ رقیب عربستانی باختند تا پرسپولیسی های پای تلویزیون، دور از آتش و ترقه و نارنجک، گرفتارِ جراحت های رویِ سطحِ قلب شان باشند.

پرسپولیس، مسابقه با النصر را بد شروع نکرد. آن ها بر خلاف دیدار با لخویا اما از ضربات ایستگاهی متعددشان بهره ای نبردند و بر خلاف نبرد خارج از خانه با بنیادکار، نتوانستند در زمین حریف از تک موقعیت ها برای پیش افتادن استفاده کنند. اینطورها بود که ضربه فوق العاده آدریان از راه رسید و سکوهای هماهنگِ ورزشگاه بزرگ النصر را به رقص با دشداشه و فریادهای بلندگوها پیوند زد. پرسپولیسِ گلنزن و پراشتباه، دو بار دیگر نیز داوطلبانه دروازه اش را در اختیارِ مهاجمان حریف قرار دارد تا در سومین مسابقه اش در لیگ قهرمانان، بالاخره با رویِ دیگر حقیقت این جام آشنا شود و خودش را از پیش صعود کرده نداند.

ماهِ عسل آسیایی پرسپولیس، حالا دیگر تمام شده است. این تیم در آخرین روزهای حضور دنیزلی، در سه مسابقه اول در لیگ قهرمانان7 امتیاز گرفت اما در نهایت به سختی هر چه تمام تر به عنوان تیمِ دوم راهی دور بعد شد. آن ها حالا با 6 امتیاز صدرنشین گروه هستند اما برای بازی بعدی با النصر، نوری و بنگر را در اختیار ندارند و بعد از ان نیز باید در زمین تیم پرستاره لخویا به میدان بروند. قرمزها در مسابقه خانگی با النصر، بیش از هر چیز به هوادارهای شان نیاز دارند. شاید توی آزادی، در کنار سکوهای مشوق و ملتهب، تیم حمید درخشان این فرصت را به دست بیاورد تا اثبات کند شکست در زمین النصر، سوتفاهم بوده است و نه پیروزی در دو مسابقه نخست!

  ۱  
آی اسپورت
2015-03-18 11:49:00
نظر دهید

۱ نظر
گتاب سیتی وچون
چهارشنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۳، ۱۸:۰۱
تماشاگرا پرسپولیس مثل اتلتیکو هستن شک نکنین
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر