فهرست
بعد از پایان قرارداد با رئال؛ رونالدو هم آمریکایی می شود؟
بعد از پایان قرارداد با رئال؛ رونالدو هم آمریکایی می شود؟

بعد از پایان قرارداد با رئال؛ رونالدو هم آمریکایی می شود؟

آی اسپورت- کریس رونالدو، دوران حرفه ای خود را در آمریکا به پایان می‌برد.

 قرارداد فعلی مرد سال فوتبال جهان با رئال‌مادرید تا سال 2018 اعتبار دارد و او مایل است پس از این تاریخ در تیم های فوتبال شهرهای میامی، نیویورک یا لس‌آنجلاس توپ بزند.

در حال حاضر نیویورک دارای 2 تیم به نام نیویورک ردبول و نیویورک‌سیتی است که مالک نیویورک‌سیتی، منچسترسیتی و نیویورک یانکیز را هم تحت تملک خود دارد.

از طرفی با ورود وینست تان، مالک شرقی کاردیف و مجیک جانسون، بسکتبالیست افسانه ای به دنیای مدیریت فوتبال در سال 2017، تیم های شهر لس‌آنجلس هم به تعداد تیم های نیویورکی خواهد رسید. قرار است بکام  سال 2017 با تیمی از میامی در لیگ حرفه ای آمریکا شرکت کند اما در حال حاضر تعویق پروژه های مربوط به ساخت ورزشگاه، مجوز «بکس» برای حضور در پست ریاست تیم را به حالت تعلیق درآورده است.

تیم بکام درست مانند سایر سرمایه‌داران لیگ آمریکا، خواهان خرید کریس است و با ورود او، لیگی که زمانی آنری و حالا ویا و کاکا و به زودی جرارد را دارد، جذاب تر هم خواهد شد. در حال حاضر علاوه بر جرارد، لمپارد هم در پایان فصل جاری لیگ برتر در لیگ آمریکا مشغول بازی می‌شود و ژاوی و کاسیاس هم در راه هستند.

در حال حاضر کاکا با دریافت 7 میلیون و 100 هزار دلار حقوق ماهیانه، پردرآمدترین بازیکن لیگ آمریکاست. نکته اینجاست که طبق قانون فوتبال کشور قاره آمریکا، تیم ها بیش ازحد مجاز تعیین شده، قادر به جذب بازیکن نیستند.رونالدو درحال حاضر، حدود 13 میلیون و 800 یورو از رئال مادرید حقوق می‌گیرد.‌‌‌ علاوه بر آمریکا، ستاره پرتغالی، منچستر‌یونایتد را هم خواهان خود می‌بیند. 

     
آی اسپورت
2015-03-18 21:53:28
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر