فهرست
قلیچ: دعوت شدن مکانی به تیم ملی بودار است/ او 20 امتیاز از پرسپولیس در لیگ گرفت حالا نوبت آسیا است
قلیچ: دعوت شدن مکانی به تیم ملی بودار است/ او 20 امتیاز از پرسپولیس در لیگ گرفت حالا نوبت آسیا است

قلیچ: دعوت شدن مکانی به تیم ملی بودار است/ او 20 امتیاز از پرسپولیس در لیگ گرفت حالا نوبت آسیا است

آی اسپورت- وحید قلیچ در خصوص عملکرد سوشا مکانی در دیدار پرسپولیس و النصر عربستان گفت: همان اوایل فصل گفتم مکانی نمی‌تواند دروازه‌بان مطمئنی برای پرسپولیس باشد و حتی نیم فصل هم  تاکید داشتم باشگاه به دنبال یک دروازه‌بان مطمئن برای لیگ قهرمانان آسیا باشد که متاسفانه برای حرف‌های ما تره هم خرد نکردند و حتی موضع هم گرفتند. مکانی با اشتباهات فاحش خود در مسابقات لیگ باعث شد پرسپولیس بیش از 20 امتیاز به خاطر او از دست بدهد و حالا هم قرار است این دروازه‌بان در لیگ قهرمانان آسیا دِین خود را به پرسپولیس ادا کند!

دو بازی اول اما مکانی گلی دریافت نکرد: در بازی با النصر فقط 3 توپ روی دروازه پرسپولیس آمد که هر 3 منجر به گل شد. شک نکنید اگر در 2 بازی قبل هم دروازه پرسپولیس به طور جدی تهدید می‌شد الان این تیم 3 شکست در کارنامه خود داشت. برای من خیلی عجیب است که مکانی با این عملکرد ضعیف که باعث سرافکندگی پرسپولیس در مسابقات لیگ و شب گذشته (سه‌شنبه‌ شب) در ‌آسیا شد چطور به تیم ملی دعوت می‌شود؟ کاملا مشخص است که دعوت او به تیم ملی بودار است و یک فرد غیرفوتبالی هم می‌تواند تشخیص دهد که مکانی اصلا در حد‌ و‌ اندازه‌های تیم ملی نیست.

دروازه بانی زمان خودتان: زمانی که در پرسپولیس بودم آن قدر سر و دست شکستم تا به تیم ملی برسم که موفق نبودم چون دروازه‌بان بهتر از من در تیم ملی بود و عدالت رعایت می‌شد اما حالا یک دروازه‌بان مثل مکانی از ابتدای فصل تا اینجای کار هر هفته «سوتی» داده است و در کمال تعجب به تیم ملی دعوت ‌می‌شود! کاملا پیداست که این مساله بودار است.

تفاوت نیلسون و مکانی: نیلسون در 2 فصل عملکرد خوبی در پرسپولیس داشت و در این مدت توانست در دل هواداران جا پیدا کند. محبوب شدنش به خاطر این بود که با جان و دل برای پرسپولیس بازی می‌کرد و هر وقت هم روی نیمکت بود مانند یک بازیکن حرفه‌ای رفتار می‌کرد اما باور کنید مکانی کوچکترین تعصبی به پرسپولیس ندارد و به خاطر مسائل دیگری که شما بهتر از من می‌دانید این تیم را انتخاب کرده است. شما رفتار‌ها و مصاحبه‌های این دروازه‌بان را موقع نیمکت‌نشینی فراموش نکنید.

عملکرد کادرفنی پرسپولیس:  سرمربی و مربی دروازه‌بان‌های پرسپولیس دقیقا در همان سطحی هستند که مکانی است. در حقیقت شما مربی را ببینید و بعد از شاگردش انتظار داشته باشید. آقایان مدام دم از فوتبال زیبا می‌زنند و وعده قهرمانی آسیا را هم به هواداران داده‌اند اما دیشب دیدید که سطح فوتبال تیم آقایان چقدر پایین‌تر از یک تیم عربستانی بود.  در حال حاضر که بازی‌ها تعطیل است بهترین زمان برای شوک دادن به پرسپولیس است. پرسپولیس با این کار به اندازه‌ کافی باخت داده و تحقیر شده و بهتر است مربی دیگری روی کار بیاید تا حداقل در 2 بازی خانگی پرسپولیس بتواند 6 امتیاز گرفت و از گروه خود در لیگ قهرمانان آسیا بالا بیاید در غیر این صورت پرسپولیس با این کادر راهی لیگ یک خواهد شد.

     
آی اسپورت
2015-03-18 12:45:20
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر