فهرست
تزریق آرامبخش به منصوریان
تزریق آرامبخش به منصوریان

تزریق آرامبخش به منصوریان

آی اسپورت- استقلال سه تا سه تا می‌زند تا منصوریان آرامشش را پیدا کند. سرمربی استقلال که اول فصل را با جنب‌وجوش‌های فراوان شروع کرده بود، حالا کم کم به روال عادی برمی‌گردد. منصوریان در ابتدای فصل با حرکات عجیب کنار زمین همه دوربین‌ها را به خود خیره کرده بود. او مدام با بازیکنان در حال صحبت بود و اگر هم صدا نمی‌رسید با حرکات دست و بدن منظورش را به شاگردانش می‌رساند. اتفاقی که انتقادهای زیادی را به او وارد کرد. خیلی‌ها همین حرکات غیر طبیعی‌اش را عامل استرس بازیکنان می‌دانستند.

منصوریان هم این انتقاد را قبول کرد و کمتر در لب خط دیده شد. او دستورات را به محمد خرمگاه انتقال می‌داد و خرمگاه که چهره آرامتری دارد، مسئول انتقال نظرات کادرفنی به بازیکنان می‌شد. منصوریان کمتر لب خط دیده می‌شد و اگر هم حرفی داشت به کنار زمین می‌آمد و پس از انتقال آن، به نزدیکی نیمکت برمی‌گشت. حتی چند نوبت دوربین‌های تلویزیونی تصویری از علیمنصور را شکار کردند که او در حال خوردن قرص بود. قرصی که به نظر آرام‌بخش می‌آید.

حالا قرص آرام بخش طبیعی را بازیکنان به او تزریق می‌کنند. جوان‌هایی که منصوریان را به دوران اوج نزدیک می‌کنند و علیمنصور با خاطری آسوده، تماشاگر نمایش تیمی می شود.

1
1

2
2

آرامش منصوریان
آرامش منصوریان

۱۳ ۵  
آی اسپورت
2017-02-01 19:44:00
نظر دهید

۵ نظر
s.s
چهارشنبه ۱۳ بهمن ۱۳۹۵، ۲۰:۰۶
لنگ بر خود می لرزد ، شباهنگام که می گیرد پول دلالی را برانکو در شاخ تلاجن .
او آر اس دوای اس اس
چهارشنبه ۱۳ بهمن ۱۳۹۵، ۲۰:۱۲
به جدول نگاه کن ماشین سازیو بردید بابا بیخود شاخ نشید
۶
علیرضا
چهارشنبه ۱۳ بهمن ۱۳۹۵، ۲۳:۲۶
داداش فصل پیش که با یک گل نقره داغ شدید و در چهار هفته آخر لیگ 8 گل خوردید او آر اس میل کرده بودین که قهرمانی پر زد رفت اهواز؟!
حالا ما هیچی با وجدانت چرا اینکارا رو می کنی؟
۱
آی اسپورت کیسه
پنجشنبه ۱۴ بهمن ۱۳۹۵، ۰۰:۱۴
همه خرذوق ها خخخخخخخخ
۱ ۱
علیرضا
پنجشنبه ۱۴ بهمن ۱۳۹۵، ۱۱:۵۰
اصن هر چی تو میگی درسته، ولی خدا رو شکر که دو تا ستاره بالای آرم باشگاهمونونه که یه دنیا می ارزه، آدم هرچی باشه اما لنگی نباشه که تیمش حسرت آسیا داشته باشه اونم صعود از مرحله گروهی، بدبختی بیشتر این که آخرین بار که قهرمان شد دلار 700 تومان بود!
خیلی درده خدایی، خدا کنه امسال قهرمان بشین که مث پارسال شب آخر جشن تبدیل به ختم نشه
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر