فهرست
حدادی فر: رسیدن به تیم های بالای جدول سخت است
حدادی فر: رسیدن به تیم های بالای جدول سخت است

حدادی فر: رسیدن به تیم های بالای جدول سخت است

آی اسپورت- قاسم حدادی فر در مورد دیدار با پیکان گفت:  ما بازی خوبی انجام دادیم و در نیمه اول سوار بر بازی بودیم. پیکان به ساختار دفاعی خوبش معروف است و جلوی این تیم توانستیم سه گل بزنیم که خیلی خوب بود. در مجموع دو تیم بازی خوبی انجام دادند ولی ما بهتر بودیم. ما برای رسیدن به بالای جدول و کسب سهمیه آسیایی نیاز به برد داشتیم و با هماهنگی و کار تیمی خوب توانستیم این سه امتیاز خارج از خانه را بگیریم. 
پیکانی ها به داور اعتراض داشتند: کارشناسان باید در این مورد نظر بدهند و اما فکر می کنم پنالتی ما درست بود. آقای قائدی هم از داوران خوب ما هستند. در زمان کرنر پیکان، رحمتی جلو آمد و برخوردی با دروازه بان ما داشت. من هم در پایان بازی برای اینکه تنشی به وجود نیاید وساطت کردم. هر دو دروازه بان با اخلاق هستند و با هم درگیری خاصی نداشتند. مظاهری هم عذرخواهی کرد و مساله خاصی نبود. 


 رسیدن به تیم های بالای جدول : رسیدن به بالای جدول خیلی سخت است و ۵ تیم بالای جدول شرایط بسیار خوبی دارند و اختلاف امتیازات خیلی کم شده. ما کارمان راحت نیست و امیدواریم در جام حذفی بتوانیم قهرمان شویم و سهمیه بگیریم. این برد را هم اسماعیل فرهادی تقدیم می کنم که هفته گذشته پایش شکست و امیدوارم زودتر بتواند به جمع تیم برگردد.

     
آی اسپورت
2015-03-18 15:50:57
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر