فهرست
ژنرال و نویدکیا روی یک نیمکت؛ دوستان نامحرم
ژنرال و نویدکیا روی یک نیمکت؛ دوستان نامحرم

ژنرال و نویدکیا روی یک نیمکت؛ دوستان نامحرم

آیا نویدکیا بعد از تمام چالش‌هایی که با قلعه‌نویی داشته است دستیاری او در سپاهان را قبول می‌کند؟  بعد از قطعی شدن حضور امیر قلعه‌نویی در سپاهان حالا آمدن یا نیامدن محرم نویدکیا به سوژه اصلی برای هواداران این تیم تبدیل شده است. قلعه‌نویی می‌داند که هر کدام از این دو حالت می‌تواند تاثیر زیادی در روزهای حضور او روی نیمکت سپاهان داشته باشد. قلعه‌نویی  تجربه حضور در جمع زردپوشان اصفهانی را دارد به خوبی از نفوذ و محبوبیت نویدکیا هم آگاه است و طعم چالش با کاپیتان اصفهانی‌ها را هم پیش از این چشیده. به همین دلیل قبل از رسمی شدن سرمربی‌گری‌اش در سپاهان بحث حضور نویدکیا را رسانه‌ای کرد؛ بحثی که خودش هم می‌داند احتمال به وقوع پیوستن آن و شکل گرفتن این همکاری کم خواهد بود اما مطرح کردن آن و جواب منفی نویدکیا به درخواست او می‌تواند در بسیاری از چالش‌های پیش رو را به نفع قلعه‌نویی تمام کند.

نویدکیا در زمان حضور قبلی قلعه‌نویی در سپاهان بارها به طرق مختلف اختلافش را با این مربی علنی کرده بود. در مقطع کوتاهی افت سپاهان، انتقادات زیادی از کادرفنی را به دنبال داشت و نویدکیا در معدود مصاحبه‌هایش از نقش سرمربی در وضعیت بوجود آمده صحبت می‌کرد: « من بازیکن هستم و حرفی ندارم که در خصوص افت تیم بزنم، قلعه‌نویی باید جواب بدهد. چون مسائل فنی به او مربوط می‌شود نه من.»

او همچنین کنایه‌های زیادی را نصیب کادرفنی تیم کرده بود: «متاسفانه سیستم باشگاه به هم ریخته و اولین سالی است که شاهد چنین وضعیتی در سپاهان هستم. بی‌اعتمادی در باشگاه سپاهان موج می‌زند و تیم ما یکپارچگی گذشته را ندارد.»

این جملات بخشی از اعتراضات کاپیتان آن زمان سپاهان به وضعیت تیمش است. بعد از این که بازیکنان دیگری مانند هادی عقیلی و عمادرضا هم با قلعه‌نویی به مشکل خوردند نقل قولی غیررسمی از زبان نویدکیا در روزنامه تهران امروز منتشر شد که به حضور همراهان زیاد قلعه‌نویی ایراد گرفته بود: «قبل و بعد از بازي در رختكن باز مي‌شد و آدم‌هاي ناشناسي داخل رختكن تيم كه خصوصي‌ترين محيط هرتيمي محسوب مي‌شود رفت و آمد مي‌كردند .از هركدام از آنها كه سؤال مي‌كرديم با چه كسي كار دارند و به چه دليل وارد رختكن شده‌اند فقط مي‌شنيديم من دوست اميرخان هستم. اين مسئله واقعا آزاردهنده بود و همه از آن ناراحت بودند. دوست هركس بايد به خانه او برود، نه اينكه وارد رختكن تيم شود.»

همکاری این دو فقط در سپاهان بوده و رد کردن دعوت قلعه‌نویی توسط نویدکیا برای حضور در تیم ملی اجازه نداد که آنها همکاری ملی هم در کنار همدیگر داشته باشند. با توجه به پیشینه رابطه این مربی و شاگرد پرنفوذش، پاسخ مثبت یا منفی نویدکیا به حضور در کادرفنی سپاهان چالش‌های زیادی را به دنبال خواهد داشت. 

نود

۱ ۱  
آی اسپورت
2018-05-23 19:26:00
نظر دهید

۱ نظر
به لنگی جماعت نباید رحم کرد
چهارشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۷، ۲۲:۵۸
مصاحبه اول که مربوط به مهر ماه 1389 بوده و اون موقع فقط 3 ماه از آمدن قلعه نویی گذشته بوده و این چیزها طبیعیه چون نویدکیا شناخت درستی از قلعه نویی و خبرنگاران لنگی سودجو نداشته

https://donya-e-eqtesad.com/fa/tiny/news-624652

مصاحبه دوم هم که خود سایت لنگی پور تاکید کرده تایید نشده است و برای اینکه خبرش از طرف نویدکیا تکذیب نشه اون رو از طرف روزنامه تعطیل شده تهران امروز کار کرده و جالب اینجاست که هیچ لینکی از این خبر در اینترنت وجود نداره
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر