فهرست
مرزبان: از حالا فوتبال برای ما جنبه شرافتی دارد!
مرزبان: از حالا فوتبال برای ما جنبه شرافتی دارد!

مرزبان: از حالا فوتبال برای ما جنبه شرافتی دارد!

آی اسپورت- علیرضا مرزبان سرمربی پدیده به شدت از تصمیم کمیته انضباطی مبنی بر محرومیتش ناراحت است و قصد اعتراض دارد. او در مورد محرومیتش گفت: برای این بازی خیلی تحت فشار بودیم. روز قبل از بازی با سپاهان در کنفرانس مطبوعاتی به من اعلام کردند که محروم شدم در صورتی که باید این حکم به باشگاه ابلاغ می شد. این مسائل در فوتبال حرفه ای جالب نیست و این شوک بزرگی برای تیم ما بود. این محرومیت بی دلیل بود و اینکه چرا این حکم را قبل اعلام نکردند. هفته پیش من فدراسیون بودم چرا همان موقع به من حرفی نزدند؟ این رفتارها با افکار حرفه ای فاصله دارد. بعد هم که بازی ما را دو روز جلو انداختند و برای تهیه بلیط و هتل به مشکل خوردیم و تمام این مسائل روی تیم ما تاثیرگذار بود.


دیدار با سپاهان:  2 بازیکن اصلی مان را در اختیار نداشتیم و روی یک اشتباه محرز بازیکنان خودمان گل خوردیم و در ادامه بازی هم شانس هایی که داشتیم گل نشد و این یک شکست دردناک برای ما بود.

مشکلات مالی پدیده:  از این به بعد دیگر با مسائل فوتبالی کاری نداریم و در حال حاضر فوتبال برای ما جنبه شرافتی و با تعصب دارد. ما در قبال مردم مشهد وظیفه داریم و وجدان مان ما را کتک می زند و شمشیرها را از رو بستیم تا در بازی های بعدی خوب کار کنیم و امتیازات مورد نیازمان را بگیریم. بازگشت 4 بازیکن اصلی مان به ما کمک می کند تا خیلی بهتر کار کنیم.

     
آی اسپورت
2015-03-18 17:26:25
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر