فهرست
کفاشیان: آزمون و جهانبخش به تیم امید می روند/ نمی پسندم کاشانی از کی روش انتقاد کند
کفاشیان: آزمون و جهانبخش به تیم امید می روند/ نمی پسندم کاشانی از کی روش انتقاد کند

کفاشیان: آزمون و جهانبخش به تیم امید می روند/ نمی پسندم کاشانی از کی روش انتقاد کند

آی اسپورت- علی کفاشیان پس از جلسه امروز با کارلوس کی‌روش و هیات رییسه فدراسیون فوتبال، درباره حضور علیرضا جهانبخش و سردار آزمون در ترکیب تیم امید و مخالفت کارلوس کی‌روش گفت: به کی‌روش گفته‌ام که اولویت ما حضور این دو بازیکن در تیم ملی امید است. ما از حریفان‌مان در این رده شناختی نداریم و سرمربی تیم امید به شدت به این دو بازیکن نیاز دارد.

 آیا کی‌روش در صورت نداشتن جهانبخش و آزمون از تیم ملی کنار می‌رود؟ : کی‌روش گفت که این دو بازیکن را می‌خواهد اما ما هم گفتیم که تیم امید به آن‌ها نیاز دارد. بعید می‌دانم که بحث استعفای کی‌روش مطرح باشد. او یک مربی حرفه‌ای است و چنین کاری را نمی‌کند. ضمن اینکه او باید به اردوی اتریش و سوئد برود.

 اختلافات کی‌روش و دبیرکل فدراسیون که این روزها علنی شده است ... : کی‌روش باید طاقت شنیدن انتقاد را داشته باشد. به او گفته‌ام که گاهی هیات رییسه فدراسیون از من انتقاد می‌کنند و حتی نام می‌دهند. طبیعی است که همه نظرها یکی نباشد. شاید چون کی‌روش همیشه من را خوش‌اخلاق دیده حالا طاقت نمی‌آورد که کسی از او انتقاد کند!  به کی‌روش گفته‌ام که هیات رییسه فدراسیون و کمیته فنی و توسعه، او را به عنوان سرمربی تیم ملی پذیرفته و اعلام کرده اند که او باید 4 سال دیگر تیم ملی را هدایت کند. در رسانه‌ها هم اگر ببینید خیلی‌ها از او انتقاد می‌کنند و در مقابل خیلی‌ها هم از او تعریف و تمجید می‌کنند.

 حبیب کاشانی مدیر تیم امید از کی‌روش انتقاد کرده و گفته که او هر بار یک دشمن فرضی جدید درست می‌کند ... : نمی‌پسندم که کسی علیه سرمربی تیم ملی صحبت کند. ما باید از او حمایت کنیم. همان طور که باید از سرمربی تیم امید حمایت کنیم.

 لغو نشست خبری اسدی دبیرکل فدراسیون و کی‌روش و بازی رسانه‌ای این دو نفر : برای رسانه‌ها که این طور مسائل خوب است و بازارشان را داغ می‌کند!


  ۱  
آی اسپورت
2015-03-18 22:16:08
نظر دهید

۱ نظر
گتاب سیتی وچون
چهارشنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۳، ۱۸:۱۵
کفاشیان بی عرضه تو که نمیتونی اون کی روش مف خور بنداز بیرون اگه چاپ نکنی معلومه خودتونم تو باندشونین
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر