فهرست
نیمار: هرگز نخواستم به سیتی بروم/ فقط به پول فکر نکردم
نیمار: هرگز نخواستم به سیتی بروم/ فقط به پول فکر نکردم

نیمار: هرگز نخواستم به سیتی بروم/ فقط به پول فکر نکردم

آی‌اسپورت :نیمار تاکید کرد هیچ وقت به خاطر علاقه منچسترسیتی به جذب او نخواسته به این تیم برود. تا قبل از انتقال او از سانتوس به بارسلونا در ژوئن 2013 بسیاری از تیم‌های اروپایی خواهان به خدمت گرفتن او بودند و در انگلیس سیتی بیشترین تمایل را داشت اما در آستانه بازی برگشت بارسلونا با منچسترسیتی در مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا ستاره برزیلی گفت تنها یک تیم توجه او را به خودش جلب کرده است.

نیمار گفت:«بارسلونا تنها باشگاهی بود که می خواستم به آن بروم. می دانستم منچسترسیتی هم من را می خواهد اما هیچ علاقه‌ای نداشتم که به این تیم بروم. مطمئنم که می توانستم قرارداد بهتری ببندم و پول بیشتری بگیرم اما وقتی باشگاهی با سابقه و بزرگی بارسلونا شما را مد نظر قرار می دهد هرگز به تیم دیگری فکر نمی کنید.»

بارسلونا در بازی رفت در «اتحاد» با دو گل لوییس سوارس یک-2 برنده شد و اگر پنالتی مسی از دست نمی رفت حتی برد بهتری برای بارسا به دست می‌آمد.

نیمار همچنین گفت باخت صفر-یک این هفته به برنلی، از سیتی تیم خطرناکتری‌ می سازد:«ما در منچستر نتیجه خوبی گرفتیم اما کار ما تمام نشده. تیم ها برای بازی با بارسلونا پیشرفت زیادی می کنند و ما باید مراقب باشیم.»

     
آی اسپورت
2015-03-18 18:23:32
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر