فهرست
کی روش: هیچ کس به اندازه من آرزوی موفقیت تیم ملی را ندارد/ افتخار می کنم کفاشیان اخراجم کند
کی روش: هیچ کس به اندازه من آرزوی موفقیت تیم ملی را ندارد/ افتخار می کنم کفاشیان اخراجم کند

کی روش: هیچ کس به اندازه من آرزوی موفقیت تیم ملی را ندارد/ افتخار می کنم کفاشیان اخراجم کند

آی اسپورت- کی روش در پاسخ به خبرنگاران کمی محتاط تر از مصاحبه دیشب درباره  موضوع کوچکی که حالا بدل  به یک بحران ملی شده صحبت کرده است:

باید به قراردادم رجوع کنم
راجع به این مبحث من اطلاعی ندارم. لازم است به صورت شخصی با کفاشیان صحبت کنم. همانطور که من مطلع شدم کفاشیان به علت مشغله زیاد امروزش جلسات دیگری داشت و نتوانستیم جلسه ای بگذاریم و جلسه مان به فردا موکول شداما شما موضع من را راجع به این مطلب می دانید.وظیفه من این است که اسامی بازیکنان را اعلام و آنها را انتخاب کنم. هر دخالتی در انتخاب بازیکنان دخالت در حوزه و حیطه فنی است. بندهای قراردادمان درباره این مطلب توضیح داده شده است و هیچ مطلب جدیدی نیست که من بخواهم درباره آن صحبت کنم. 

قبلا توافق کرده بودیم
اینکه اگر جهانبخش و آزمون در اختیارم قرار نگیرند چه می کنم نیاز به زمان دارد . اگر کار به اینجا برسد دیگر باید طبق قرارداد عمل کنیم و ببینیم قرارداد چه گفته است. بار دیگر من تکرار می کنم وظیفه بنده است و مسئولیت من است که انتخاب نفرات تیم ملی بزرگسالان را من برای تیم ملی بزرگسالان انتخاب کنم. این صحبت و این مبحث به توافق رسیده شده بود. این توافق در جلسه ای بود که قبلا در فدراسیون برگزار شده بود و با کاشانی و سرمربی تیم امید در این رابطه صحبت شده بود. پس بعد از این جلسه که این تصمیم گرفته شد من اسامی تیم را انتخاب کردم و باشگاه ها هم اسامی نفرات دعوت شده به تیم ملی را خیلی قبل تر دریافت کرده بودند. بعد از آن جلسه و توافق آن جلسه و آن تصمیم هر تصمیمی که گرفته شود دخالت مستقیم در حوزه فنی من است. این قضیه بسیار شفاف است.

چه کسی مسئولیت تیم ملی را قبول می کند؟
در یک طرف قضیه ما منافع تیم ملی را داریم و در طرف دیگر این قضیه منافع تیم ملی المپیک را داریم. من تقویم فیفا را تهیه و تدوین نکردم. به همین منظور من اعتقاد دارم وظیفه بنده این است از منافع تیم ملی بزرگسالان طبق روال جهانی دفاع کنم.

 سوالی که مطرح است این است که چه کسی مسئولیت انتخاب بازیکنان در تیم ملی بزرگسالان را قبول می کند. اگر نتیجه ای به دست بیاید چه کسی این مسئولیت را قبول می کند؟ بار دیگر شفاف و به صراحت اعلام می کنم هیچ کسی در این کشور، در کشور بزرگ ایران به اندازه شخص من موفقیت هر دوی این تیم ها آرزو ندارد و آرزوی بزرگ من موفقیت هر دو تیم است. بار دیگر خدمت شما تاکید و تکرار می کنم در ایران هیچ کسی به اندازه من دغدغه و آرزوی موفقیت این تیم را ندارد. اگر اینجا بحثی مطرح شود که من به خاطر دفاع از منافع تیم ملی بزرگسالان به منافع تیم های دیگر اهمیت نمی دهم این مساله به هیچ عنوان صحت ندارد و آن را رد می کنم. دغدغه اصلی من تمام تیم های ایران هستند.

افتخار می کنم کفاشیان مرا اخراج کند
همه می دانند دغدغه من تمام تیم های ملی است. بار دیگر شفاف اعلام می کنم هیچ کس به اندازه من در کشور بزرگ ایران آرزوی موفقیت تیم ملی را ندارد. من فکر می کنم اگر کفاشیان با توجه به منافع تیم ملی این حرف را زده که اولویت با تیم امید است و استعفای من مهم نیست افتخار می کنم رییس فدراسیون مرا اخراج کند.

  ۱  
آی اسپورت
2015-03-18 18:32:13
نظر دهید

۱ نظر
گتاب سیتی وچون
چهارشنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۳، ۱۸:۳۷
پس زودتر از ایران برو بیرون
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر