فهرست
گارسیا: اگر مفید نباشم، خودم می روم
گارسیا: اگر مفید نباشم، خودم می روم

گارسیا: اگر مفید نباشم، خودم می روم

 

آی اسپورت – رودی گارسیا باید فردا شب از مرحله یک هشتم نهایی لیگ اروپا صعود کند. و برای این کار باید تابوی ناکامی های رم در استادیوم المپیک را بشکند.همچنین او باید تیم از هم پاشیده اش را دوباره برای نبرد حساس با فیورنتینا جمع و جور کند. برای او بازی فردا حکم یک فینال سرنوشت ساز را دارد.

مربی فرانسوی جلوروسی در کنفرانس خبری امروز خود پیش از بازی با فلورانسی ها گفت:\" من تا آخرین دقیقه آخرین بازی هستم. اگرچه اینجا ماندن کار ساده ای نیست. در این مورد هم در آخر فصل حرف می زنم. شاید هم بهتر باشد اوایل فصل بعد حرف بزنم. من مربی نیستم که با بروز اولین مشکلات تسلیم شوم. و این مشکلات کنونی اولین مشکلاتی هستند که از زمان ورودم به رم با آنها مواجه شده ام. امیدوارم در آینده مشکلاتی مشابه نداشته باشیم. حداقل دراین فصل. چون امسال به اندازه کافی با مشکل روبرو بودیم\"

گارسیا ادامه داد:\" من بعد از بازی با سمپدوریا هم گفتم که هرگز خودم را به باشگاه تحمیل نمی کنم. یاد گرفتم که عاشق رم باشم. روزی که احساس کنم دیگرمفید نیستم و نمی توانم با این تیم به اهدافی که می خواستم برسم، خودم را کنار می کشم. همیشه آخر فصل حساب و کتاب ها را انجام می دهند. ما هم این دفعه همین کار را می کنیم\"

اگرچه گارسیا برای قهرمان شدن با رم هنوز به زمان زیادی نیاز دارد:\" تا وقتی بازیکنان دستورات من را اجرا کنند، من به رویای قهرمانی ایمان دارم. می خواهم با رم به افتخارات زیادی برسم و همیشه فقط آرزویم قهرمانی نباشد.\"

 

     
آی اسپورت
2015-03-18 20:04:46
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر