فهرست
شرایط خدیرا برای شالکه: صعود به چمپیونز و دستمزد 8 میلیونی
شرایط خدیرا برای شالکه: صعود به چمپیونز و دستمزد 8 میلیونی

شرایط خدیرا برای شالکه: صعود به چمپیونز و دستمزد 8 میلیونی

آی‌اسپورت: روزنامه آلمانی اشپورت بیلد گزارش داد سامی خدیرا اخیرا مذاکراتی با مدیر ورزشی شالکه، هورست هلت، داشت که در مادرید بود. بیلد خبر داده که شالکه می خواهد این هافبک تیم ملی آلمان را به گلزن‌کرشن ببرد و او شرایط خود چه مالی و چه ورزشی را مطرح کرده.

یکی از نکات مهمی که از سوی خدیرا مطرح شده این بوده که شالکه فصل بعد در لیگ قهرمانان اروپا حضور داشته باشد؛ باشگاه در حال حاضر در رده پنجم بوندس‌لیگا قرار دارد. خدیرا همچنین خواستار دریافت دستمزد بالایی شده که گزارش شده حدود هشت میلیون یورو در سال باشد. خدیرا در تابستان آتی که قراردادش با رئال مادرید تمام می شود می تواند به صورت بازیکن آزاد از این تیم جدا شود.

کلمنس تونیس رییس شالکه همچنین ابراز خوش‌بینی کرده این بازیکن قهرمان جام جهانی را به تیمش اضافه کند:«حس می کنم دوست دارد هر طور شده به بوندس‌لیگا برگردد. فکر می کنم هیچ تردیدی در این باره ندارد.»

تیم‌های دیگر آلمانی هم خواهان جذب او هستند اما به نظر تونیس این بازیکن 27 ساله به هر تیمی نمی رود:«فکر نمی کنم باشگاه‌های زیادی باشند که مورد توجه قرار گیرند.» در عین حال رییس شالکه اخبار منتشره درباره توافق با او را بی اساس دانست.

     
آی اسپورت
2015-03-18 22:22:42
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر