فهرست
هکینگ پیش از بازی ولفسبورگ- اینتر: از این اینتر باید ترسید
هکینگ پیش از بازی ولفسبورگ- اینتر: از این اینتر باید ترسید

هکینگ پیش از بازی ولفسبورگ- اینتر: از این اینتر باید ترسید

آی اسپورت – ولفسبورگ حتی تمرینات امروز خود را برای خبرنگاران باز کرده و با خونسردی هرچه تمام خود را آماده بازی فرداشب با اینتر در دور برگشت یک هشتم نهایی لیگ اروپا می کند. بازی رفت دو تیم در آلمان با نتیجه 3-1 به نفع سبزپوشان خاتمه یافته و اینتر برای صعود به دوگل نیاز دارد. 

این بازی در استادیوم سن سیرو میلان برگزار خواهد شد و دیتار هکینگ مربی ولفسبورگ در کنفرانس خبری امروز خود در مورد شرایط تیمش و بازی فردا گفت: \"بازی اینتر با چزنا مهم نبود. این آخرین شانس این تیم برای کسب یک جام در این فصل خواهد بود و برای همین فشار زیادی روی دروازه ما وارد خواهند کرد. باید  به خوبی همه چیز را کنترل کنیم و از ابتدا تا آخر بازی تمرکز داشته باشیم. به خصوص در خط دفاعی.\" 

هکینگ برخلاف بازی رفت که خیلی برای اینتر کری خوانده بود، موضعی متفاوت اتخاذ کرده: \"به نظرم شانس صعود ما 51% و شانس صعود آنها 49% خواهد بود. بهرحال از اینتر نمی ترسیم. بازی فردا فرصتی خواهد بود که بتوانیم خودمان را در ورزشگاهی که یک فضای خاص ایجاد می کند، محک بزنیم. این برای رشد تیم ما مفید است و امیدوارم که ال آینده هم در لیگ قهرمانان حضور داشته باشیم.\"

     
آی اسپورت
2015-03-18 22:33:03
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر