فهرست
مصدومیتی که شرایط خسه در رئال را به هم ریخت
مصدومیتی که شرایط خسه در رئال را به هم ریخت

مصدومیتی که شرایط خسه در رئال را به هم ریخت

آی‌اسپورت- درست یک سال پیش خسه در دیدار با شالکه در لیگ قهرمانان اروپا مصدوم شد. بعد از یک خطای خشن از سئاد کولاسیناچ، تایید شد خسه دچار پارگی رباط صلیبی زانوی راست شده. اوضاع بعد از عمل جراحی بدتر و او دچار عفونت شد و در مجموع 259 روز بازی نکرد تا رشد برق‌آسای او به طور کامل متوقف شود.

تا قبل از مصدومیت، این بازیکن اهل جزایر قناری 1177 دقیقه برای تیم اول رئال  بازی کرده بود و با 8 گل و 6 پاس گل بازیکن مهمی در تیم کارلو آنچلوتی شده بود. حتی صحبت از این بود که به همراه تیم ملی اسپانیا راهی جام جهانی برزیل شود.

این فصل اما وضعیت برعکس شده و او که از دوم دسامبر شرایط بازی را پیدا کرده تنها 339 دقیقه در زمین حضور داشته و تنها فرناندو پاچکو، دروازه‌بان سوم رئال دقایق کمتری نسبت به او بازی کرده.

لوکاس سیلوا که 14 فوریه(25 بهمن) نخستین بازی خود را برای رئال مادرید انجام داد، همین حالا بیش از خسه بازی کرده(369 دقیقه). خود این بازیکن 22 ساله هم نتوانسته ناراحتی خود را از این وضعیت به طور کامل پنهان کند: در دیدار با الچه 40 دقیقه خودش را گرم کرد و تنها در 25 ثانیه مانده به پایان از او خواسته شد که به بازی برود و او با عصبانیت واکنش نشان داد.

بازگشت خسته به تیم تحسین‌برانگیز بود: او در دیدار جام حذفی با کورنیا گل زد و طوری بازی کرد که برخی از تمجیدهای قبلی را برایش در پی داشت اما بعد از آن دوباره به ندرت به بازی گرفته شد و تنها توانسته یک گل دیگر بزند. جایگاه «غیرقابل تغییر» کریستیانو رونالدو، کریم بنزما و گرت بیل یا همان BBC، بازگشت لوکا مودریچ و ثبات ایسکو باعث شده گزینه‌های پیش روی خسه محدودتر از قبل شود. بر اساس گزارش ال‌ کونفیدنسیال، مشاوران به او توصیه کرده اند به یک قرارداد قرضی برای فصل بعد فکر کند.

     
آی اسپورت
2015-03-18 21:46:10
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر