فهرست
ادعای جالب امری: سویا می تواند دوباره قهرمان لیگ اروپا شود
ادعای جالب امری: سویا می تواند دوباره قهرمان لیگ اروپا شود

ادعای جالب امری: سویا می تواند دوباره قهرمان لیگ اروپا شود

 آی اسپورت – اونای امری مربی سویا که سال پیش این تیم را قهرمان لیگ اروپا کرده می گوید که تیمش امسال هم شانس خوبی برای تکرار قهرمانی در این رقابتها داراست. سال گذشته سویا در ضربات پنالتی موفق شد بنفیکا را در فینال لیگ اروپا شکست دهد و برای سومین بار در هشت سال اخیر قهرمان این رقابتها شود. سویا در مرحله یک هشتم نهایی لیگ اروپای این فصل با ویارئال روبرو شده ودر بازی رفت با نتیجه 3-1 حریفش را شکست داده و به اعتقاد امری می تواند بار دیگر موفقیت سال گذشته را تکرار کند.

امری درکنفرانس خبری خود گفت:\" می خواهیم در لیگ اروپا تا جای ممکن پیشروی کنیم و در لالیگا هم بین پنج تیم نخست قرار گیریم.  سال گذشته توانستیم تا آخرین لحظه در کورس رقابت باشیم و قهرمان لیگ اروپا شویم. این افتخار به لطف زحمت همه تیم حاصل شد و امسال هم همین را می خواهیم.امسال چالش های بیشتری پیش رو داریم برای اینکه این رقابتها سخت تر شده اند.\"  

امری با گفتن اینکه صعود به جمع هشت تیم ساده نیست گفت:\" ما فقط نیمی از راه را رفته ایم. باید از ویارئال بهتر باشیم چون آنها سابقه جبران شکست های مشابه را داشته اند و آرسنال هم شب گذشته به موناکو دو گل زد. البته ما در خانه بازی می کنیم و از حضور تماشاگران بهره می بریم. آنها یار دوازدهم ما هستند\"  

     
آی اسپورت
2015-03-18 22:25:52
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر