فهرست

خاکپور: به مطهری گفته بودم گل نزدی به اردوی امید برنگرد

محمد خاکپور که یکی از تماشاگران ویژه بازی نفت ایران برابر الشباب عربستان بود، در پایان این بازی گفت: نفت در این بازی نهایت تلاش خود را برای پیروزی انجام داد و به آنچه می‌خواست رسید. نفتی‌ها اصرار داشتند که روی زمین فوتبال بازی کنند و در نهایت مزد زحمات خود را گرفتند و توانستند پیروزی خیلی خوبی به دست بیاورند. 

 گل زیبای ارسلان مطهری: خوشحالم که ارسلان آن گل زیبا را به ثمر رساند. به او گفته بودم اگر به تیم الشباب گل نزند، حق بازگشت به اردوی تیم امید را ندارد که خوشبختانه این خواسته ما را برآورده کرد.

 با کی‌روش جلسه‌ای داشته؟ من جلسه‌ای با او نداشتم، فقط یک ماه پیش که به طور اتفاقی در فدراسیون حضور پیدا کردم با کی‌روش روبه‌رو شدم و از او در مورد حضور سردار آزمون و علیرضا جهانبخش در اردوی تیم امید سوال کردم که پاسخ داد مشخص نیست تا آن موقع (شروع بازی‌های مقدماتی المپیک) سرمربی تیم ملی باشم، اگر مربی دیگری بود که در این خصوص با او صحبت کنید اما اگر من بودم اجازه جدایی این دو بازیکن را از اردوی تیم ملی نخواهم داد. پس از اینکه چنین شرایطی را دیدم، نتوانستم صحبتی کنم. به کی‌روش گفتم تلاش ما این است که به تیم ملی بزرگسالان کمک کنیم و در واقع تیم امید پشتوانه تیم ملی است و تاکید کردم اگر تیم ملی و تیم امید همزمان بازی داشتند قطعا اولویت با تیم ملی است اما بازی‌های تیم امید برای مقدماتی المپیک است در حالی که تیم ملی بازی دوستانه دارد. 

 از جلسه کی‌روش  و صحبت‌های او خبر دارد؟ نمی‌دانم او راجع به چه موضوعی صحبت کرده و بی‌اطلاع هستم. 

 چرا خبرنگاران به سر تمرین تیم امید راه نمی‌دهد؟ از این پس درِ کمپ تیم‌های ملی به روی خبرنگاران باز است و آنها می‌توانند تمرینات ما را ببینند. 

حضور آزمون و جهانبخش در تمرینات تیم امید: امیدوارم آنها در اردوی تیم امید حضور پیدا کنند. ما رقابت‌های مقدماتی المپیک را در پیش داریم و بازی‌هایمان بسیار حساس است. یکسری از مردم اطلاع ندارند و فکر می‌کنند این دو بازیکن، بازیکنان تیم بزرگسالان هستند در حالی که واقعیت این است آزمون و جهانبخش بازیکنان تیم امید به حساب می‌آیند و برای تیم بزرگسالان بازی می‌کنند.

     
آی اسپورت
2015-03-18 23:17:44
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر