فهرست
منصوریان: انتقام پرسپولیس را از عرب‌ها گرفتیم
منصوریان: انتقام پرسپولیس را از عرب‌ها گرفتیم

منصوریان: انتقام پرسپولیس را از عرب‌ها گرفتیم

علیرضا منصوریان پس از پیروزی تیمش برابر الشباب گفت: از کسب اولین سه امتیاز جام باشگاه‌های آسیا خوشحالم. از همه کسانی که در ورزشگاه بودند تشکر می‌کنم. بازی سنگینی را از دو تیم دیدیم. الشبابی ها در خانه العین مساوی گرفته بودند و ما خیلی هم نگران بودیم که دو بر صفر عقب بیافتیم اما بازیکنان ما صبر و حوصله کردند.

بازگشت به بازی: ما به بازیکنان گفتیم که وقتی در تمرین می توانند در پنج یا ده دقیقه، دو سه گل بزنیم پس می شود بازی را برد. وقتی دیروز پرسپولیس سومین گل را خورد، به بازیکنان ما فشار آمد و ما با تمام وجود تلاش کردیم تا انتقام این شکست را بگیریم و خوشحالیم که این اتفاق افتاد.

سرمربی الشباب گفته که نفتی ها بازی جوانمردانه را رعایت نکردند: جز یک صحنه، ما در همه بازی جوانمردانه بازی کردیم و در آن صحنه هم بازیکنان ما حواسشان نبود. من خدا را شکر می‌کنم که بازی جوانمردانه را رعایت کردیم. اگر برای ما این مسئله وجود داشت، صحنه ضربه کاشته را می‌زدیم. خودتان دیدید که هواداران به فیرپلی ما اعتراض داشتند. وقتی تعداد فیرپلی زیاد شود، روند بازی هم افت می‌کند. بازهم می‌گویم که از الشبابی‌ها عذرخواهی می‌کنم. مطمئن باشید اگر آن توپی که فیرپلی نکردیم به گل تبدیل می‌شد، ما یک برنامه دیگر می‌چیدیم تا جبران شود.

     
آی اسپورت
2015-03-18 22:31:31
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر