فهرست
پیگرینی: سال بعد به بارسلونا نخوریم، صعود می کنیم
پیگرینی: سال بعد به بارسلونا نخوریم، صعود می کنیم

پیگرینی: سال بعد به بارسلونا نخوریم، صعود می کنیم

آی اسپورت - مانوئل پیگرینی که در دو سال مربیگری در منچسترسیتی چهار باخت برابر بارسلونا داشته، بعد از این بازی گفت:«مسی بی‌نظیر است و باید اعتراف کنیم در حال حاضر بارسلونا بهتر از ما است. این یک شکست نیست، یک ناامیدی است. ما بدشانس بودیم که دو بار پیاپی به بارسلونا خوردیم. اما قرعه‌کشی است و نمی‌توان کاری کرد. ما در استفاده از بازیکنان خود در لیگ قهرمانان اروپا با محدودیت مواجه بودیم. بردن بارسلونا واقعا مشکل است اهمیتی هم به آمار نمی دهم. ما نمی توانیم آنالیز کنیم که فصل بعد چه می شود چون هنوز خیلی زود است، شاید اگر سال بعد به بارسلونا نخوریم، به مرحله بعد صعود کنیم.» منچسترسیتی به دلیل نقض قوانین مالی یوفا مجبور شد در این فصل 21 نفر را برای لیگ قهرمانان اروپا معرفی کند. با این وجود بعد از قهرمانی لیگ برتر در ماه مه سال گذشته 90 میلیون پوند برای خرید پنج بازیکن جدید هزینه کردند.

 این مربی شیلیایی که حالا 9 بازی فرصت دارد تا جایش را روی نیمکت آبی‌‌ آسمانی پوشان حفظ کند، برنامه سنگین کریسمس را دلیل ناکامی انگلیسی‌ها در لیگ برتر می داند:«تحلیل این قضیه آسان نیست چون لیگ برتر قوی است با پول زیاد و بازیکنان خوب. ما در دسامبر و ژانویه بازی‌های زیادی انجام می دهیم و در فوریه سرحال نیستیم. در اسپانیا، ایتالیا و آلمان تیم‌ها بازی نمی کنند. فصل گذشته قبل از بازی با بارسلونا 9 بازی در دسامبر و 9 بازی در ژانویه انجام دادیم.»

او درباره بازی هم گفت:«ما باید گل می زدیم و ریسک کردیم. اگر پنالتی در فاصله حدود 15 دقیقه به پایان بازی گل می شد ممکن بود به نتیجه برسیم اما از دست رفتن آن همه چیز را خراب کرد.»

مربی سابق مالاگا، رئال مادرید و ویارئال درباره آینده خود نگران نیست:«اصلا به آن فکر نمی کنم. من روی کارم تمرکز دارم.»

     
آی اسپورت
2015-03-19 09:56:01
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر