فهرست
انریکه: مسی بهترین بازیکن تاریخ است/ آماده ال‌کلاسیکو هستیم
انریکه: مسی بهترین بازیکن تاریخ است/ آماده ال‌کلاسیکو هستیم

انریکه: مسی بهترین بازیکن تاریخ است/ آماده ال‌کلاسیکو هستیم

آی اسپورت- لوییس انریکه می گوید لیونل مسی نه تنها بهترین بازیکن جهان بلکه بهترین فوتبالیست تاریخ است. مسی در برد صفر-یک بارسلونا برابر منچسترسیتی گل نزد اما با دید عالی، قدرت دریبل‌زنی و پاس‌های دقیقش درخشید. پاس تنها گل بازی به ایوان راکیتیچ هم کار فوق‌العاده او بود.

چند بار درخشش جو هارت مانع از گلزنی مسی شد اما او با ارائه یک بازی کامل تماشاگران این بازی از جمله پپ گواردیولا را به وجد آورد.

انریکه گفت:«ما همه می دانیم مسی چیست. او بدون شک بهترین بازیکن حال حاضر جهان و بهترین بازیکن تاریخ فوتبال است. مشخص است که داشتن او یک نکته مثبت بزرگ محسوب می شود اما برای قهرمانی شما نیاز دارید که یک تیم متعادل داشته باشید و این چیزی است که ما داریم. ما در بارسلونا خیلی خوش‌شانسیم که لئو را داریم، دیگر به این عادت کرده‌ایم و این گاهی اوقات برایمان بد می شود. جالب است، مسی در هر دو بازی گل نزد اما در هر دو بازی بهترین بازیکن میدان بود.»

او درباره بازی گفت:«سیتی همانطور بود که انتظار داشتیم. در این بازی فرصت‌های گلزنی زیادی پیش آمد و ما به هدف خود رسیدیم که بردن این بازی و رفتن به یک چهارم نهایی بود.»

بارسلونا در آستانه ال‌کلاسیکو یک امتیاز از رقیب قدیمی خود پیش است و انریکه درباره بازی یکشنبه گفت:«ما در شرایط خوبی به مصاف رئال می رویم اما تکلیف قهرمانی لالیگا با این بازی مشخص نمی شود. در چنین بازی بزرگی شما نمی توانید پیش‌بینی برد تیمی را بکنید.»

     
آی اسپورت
2015-03-19 10:01:23
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر