فهرست
آلگری: یک تیم فوق العاده داریم/ توس عالی است
آلگری: یک تیم فوق العاده داریم/ توس عالی است

آلگری: یک تیم فوق العاده داریم/ توس عالی است

آی اسپورت: ماسیمیلیانو آلگری مربی یوونتوس برد صفر-3 تیمش در زمین بوروسیادورتموند و صعود به مرحله یک چهارم نهایی با برد یک-5 در مجموع دو دیدار را شب زیبایی برای یووه و فوتبال ایتالیا توصیف کرد. کارلوس توس ستاره بیانکونری بود؛ مهاجم آرژانتینی دو گل زد و یکی را برای آلوارو موراتا ساخت.

مربی سابق میلان و کالیاری گفت: «شب زیبایی بود اما نباید در همین جا متوقف شویم، باید منتظر بازی‌های بعدی باشیم و ببینیم حریف مان چه تیمی است. نتیجه این بازی حاصل کاری است که همه کردیم، بازیکنان و باشگاه. ما بازی مهمی انجام دادیم و با نتیجه مهمی به ایتالیا باز می گردیم. این تیم باید از توانایی‌هایش استفاده کند و فکر می‌کنم می توانیم حتی بهتر از دیدار با دورتموند بازی کنیم هرچند واقعا به خاطر این بازی خوشحالم. ما خیلی خوب بازی کردیم به خصوص در نیمه دوم. تیم ما از نظر فنی و فیزیکی عالی است. ما یک تیم فوق‌العاده داریم و کارلوس توس در خط حمله بی‌نقص است. باید از این بازی عبور کنیم و به آینده چشم داشته باشیم.»

جوزپه ماروتا مدیر عامل یوونتوس هم به تمجید از آلگری پرداخت که تیمش با اقتدار در صدر جدول لیگ جای گرفته و به مرحله یک چهارم نهایی لیگ اروپا صعود کرده است.

یوونتوس دو سال قبل در همین مرحله در دو بازی رفت و برگشت با نتیجه صفر-2 به بایرن مونیخ باخت و فصل قبل از مرحله گروهی بالاتر نرفت.

     
آی اسپورت
2015-03-19 10:14:42
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر