فهرست
رضاییان قربانی اختلاف برانکو و کی روش می شود؟
رضاییان قربانی اختلاف برانکو و کی روش می شود؟

رضاییان قربانی اختلاف برانکو و کی روش می شود؟

آی اسپورت – سرمربی پرسپولیس از اینکه رامین رضاییان به بهانه‌های مختلف از تمرین کردن در کنار بازیکنان تیمش سرباز زد حسابی از او دلخور است و ممکن این موضوع برای مدافع راست ملی‌پوش سرخپوشان بسیار گران تمام شود.
اینکه چرا رضاییان مدتی است در تمرینات گروهی پرسپولیس شرکت نمی‌کند دقیقا آن چیزی است که کارلوس کی‌روش از ملی‌پوشان انتظار داشت. با توجه به اینکه طبق اصول حرفه‌ای بازیکنان باید در تعطیلات نیم فصل به طور کامل به استراحت بپردازند، کارلوس کی‌روش در تعطیلات این مقطع از فصل اردویی را درباشگاه ایرانیان دوبی تشکیل داد تا بازیکنان داخلی بتوانند زیر نظر او تمرینات با نشاطی را پشت‌سر بگذارند.
در حقیقت هدف کی‌روش این بود که بازیکنان داخلی در تعطیلات دوباره در باشگاه‌های خود بدنسازی نداشته باشند تا در طول بازی‌های نیم فصل دوم فشاز زیادی را تحمل کرده و در فروردین ماه در اوج خستگی به تیم ملی برسند. او خیالش بابت لژیونر‌های خود راحت بود چرا که آنها از سوی باشگاه‌شان حداقل یک تا دو هفته استراحت داشتند تا به نوعی برای نیم فصل دوم یک ریکاوری خوب داشته باشند.
دغدغه اصلی کی‌روش بازیکنان داخلی بودند که البته برانکو با اعتراض به اردوی دوبی به نوعی برنامه‌های سرمربی تیم ملی را برهم زد. در این بین تنها بازیکنی که سعی کرد طبق خواسته کی‌روش را عملی کند رامین رضاییان بود و برانکو ایوانکوویچ نیز خیلی خوب این موضوع را متوجه شد. مدافع راست پرسپولیس بعد از بازگشت از اردوی تیم ملی در بازی تدارکاتی پرسپولیس مقابل پاراگ به میدان رفت اما به یکباره او در دقیقه 41 این بازی او زمین را ترک کرده و به بهانه کمر درد راهی رختکن شد. او چند روزی به خودش استراحت مطلق داد تا بدنش مثل لژیونرها تیم ملی ریکاوری داشته باشد.
برانکو وقتی این موضوع را فهمید حسابی از کوره در رفت و در مصاحبه های خود به این نکته تاکید کرد که رضاییان را فعلا بازی نمی‌دهد چرا که او 20 روزی است تمرین درست‌وحسابی نداشته است. بعد از بازی پرسپولیس و سایپا، رضاییان قصد بازگشت به تمرینات گروهی سرخپوشان را داشت تا در اهواز و در نبود احمدزاده و ربیع‌خواه فرصت حضور در ترکیب اصلی را پیدا کند اما برانکو به وی گفت بهتر است تا پایان هفته زیر نظر مربی بدنساز تیم تمرینات اختصاصی داشته باشد.
رضاییان تنها بازیکنی از جمع پرسپولیسی‌ها بود که خواسته‌های کی‌روش را مو به مو اجرا کرد و از این‌رو خود را در ترکیب تیم ملی بیمه کرد. تصمیمی که شاید باعث شود او تا مدت‌ها حضور در ترکیب اصلی پرسپولیس را پیدا نکند. مخصوصا اینکه سروش رفیعی به ترکیب سرخپوشان نسبت به نیم فصل اضافه شده و مسلمان به همراه احمدزاده به عنوان گزینه‌های اصلی هافبک‌های کناری ترکیب ایده‌آل برانکو به حساب می‌آیند. با مصدومیت ربیع‌خواه هم ماهینی به سمت چپ رفته و صادق محرمی فعلا گزینه اول برانکو بریا پست دفاع راست است.
اینکه فکر کنیم برانکو به این زودی‌ها در مورد رضاییان تغیر نظر دهد اشتباه کرده‌ایم. از این جهت که او را در اداخر نیم فصل اول به خاطر نوع جداشدنش از پرسپولیس تازه بخشیده بود اما الان که رضاییان در دعوای بین کی‌روش و برانکو، سمت سرمربی تیم ملی رفته است، قطعا شرایط فرق خواهد کرد( البته دیروز سایت ورزش سه در خبری مدعی شد که برانکو و رضاییان با هم جلسه گذاشته اند و مشکلی بین این دو نفر وجود ندارد)

روزنامه هفت صبح

 

۴ ۱  
آی اسپورت
2017-01-17 08:30:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱ نظر
منتقد
سه شنبه ۲۸ دی ۱۳۹۵، ۰۹:۱۳
حرف رایگان!
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر