فهرست
پیش بازی اینتر - ولفسبورگ/ماموریت غیرممکن مانچو
پیش بازی اینتر - ولفسبورگ/ماموریت غیرممکن مانچو

پیش بازی اینتر - ولفسبورگ/ماموریت غیرممکن مانچو

آی اسپورت-  ولفسبورگ در بوندسلیگا بعد از بایرن مونیخ بهترین تیم آلمان بوده و قهرمانی احتمالی این تیم در لیگ اروپا بعید نیست. همین موضوع باخت اینتر در زمین این تیم را در بازی رفت تا حدی توجیه می کند. اما تیم مانچینی به لطف دراختیار داشتن مهاجمان نظیر ایکاردی و پالاسیو می تواند شکست هفته گذشته را جبران کند و برای نجات دادن یک فصل پرفراز و نشیب و همراه با ناکامی های فراوان، صعود به مرحله بعدی را جشن بگیرد.

 

 

دور برگشت مرحله یک هشتم نهایی لیگ اروپا

 

زمان بازی: 23:35

 

آب وهوا: بارانی

 

 نتیجه بازی رفت: اینتر 1-3 ولفسبورگ

 

 

آرایش احتمالی دو تیم

 

 

 

بازیکنان غایب

 

اینتر:

 

ناگاتومو

دودو

خردان شقیری

لوکاس پودولسکی

مارسلو بروزویچ

 

ولفسبورگ:

 

آرون هانت

نالدو

 

 

 

پیش بینی:

 

-اینتر کار سختی برای جبران شکست 3-1 در بازی رفت مقابل ولفسبورگ دارد. تیم آلمانی شانس بیشتری برای صعود به جمع هشت تیم مرحله بعدی داشته و حتی یکی از مدعیان جدی فتح این رقابتهاست.

-اینتر مقابل ولفسبورگ بد ظاهر نشده بود ولی عملکرد ضعیف کارریسو درون دورازه منجر به باخت تیمش شده و تیم مانچو نباید اشتباهات قبلی را در این مسابقه هم تکرار کند.

-مشکل بزرگ اینتر اینجاست که این تیم در چهار بازی قبلی خود نتوانسته پیروز شود و ولفسبورگ از 5 بازی اخیر خود 4 بار برنده بوده است. اینتر می تواند با زدن دو گل به مرحله بعدی صعود کند به خصوص که از حمایت تماشاگران خودی در سن سیرو بهره می برد. اگرچه مقابل مهاجمان ولفسبورگ ایستادگی کردن هم کار ساده ای نیست.  

     
آی اسپورت
2015-03-19 10:38:54
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر