فهرست
پیش بازی سویا - ویارئال/ راه هموار صعود مدافع عنوان قهرمانی
پیش بازی سویا - ویارئال/ راه هموار صعود مدافع عنوان قهرمانی

پیش بازی سویا - ویارئال/ راه هموار صعود مدافع عنوان قهرمانی

آی اسپورت-موقعیت سویا و ویارئال درجدول رده بندی لالیگا تقریبا یکسان بوده و تیم امری با سه امتیاز اختلاف یک پله بالاتر در مکان پنجم جدول ایستاده است. هردو تیم شانس راهیابی به رقابتهای فصل بعدی اروپایی را در اختیار دارند ولی سویا به عنوان مدافع عنوان قهرمانی انگیزه زیادی برای راهیابی دوباره به فینال و حتی قهرمانی مجدد خواهد داشت. ویارئال عملا بازی فردا در زمین حریف را سدی غیرقابل قبول می داند. چرا که زدن سه گل به تیمی که هرگز دراین فصل درخانه نباخته، معجزه می طلبد.

 

 

دور برگشت مرحله یک هشتم نهایی لیگ اروپا

 

زمان بازی: 23:35

 

آب وهوا: بارانی

 

 نتیجه بازی رفت: سویا 3-1 ویارئال

 

 

آرایش احتمالی دو تیم

 

 

 

بازیکنان غایب

 

سویا:

 

سباستین کریستوفورو

بتو

کریچوویاک

 

ویارئال:

 

آدریان مارین

برونو

ژوامه کاستا

 

  

پیش بینی:

 

-سویا با توجه به برد کسب شده در بازی رفت شانس بسیاری برای صعود دارد. به خصوص که ویارئال باید سه گل درخانه حریف به ثمر رساند که این اتفاق نسبتا بعید به نظر می رسد.

-میهمان ضرورت حمله روی دروازه حریف را از ابتدای مسابقه حس می کند و البته دراین شرایط سویا موقعیت های خوبی برای ضربه زدن به قلب دفاعی ویارئال روی ضد حملات خواهد داشت. برای همین هیچ تضمینی هم برای گل نخوردن ویارئال دراین بازی وجود ندارد.

-سویا در کل این فصل در خانه شکست ناپذیر بوده و همین ماموریت ویارئال را در مسابقه ای که نیاز به زدن سه گل به حریف دارد، غیرممکن جلوه می دهد.

     
آی اسپورت
2015-03-19 10:41:19
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر