فهرست
مسی در جواب منتقدان:چند وقت پیش می گفتند فاجعه هستم...
مسی در جواب منتقدان:چند وقت پیش می گفتند فاجعه هستم...

مسی در جواب منتقدان:چند وقت پیش می گفتند فاجعه هستم...

 

آی اسپورت – لیونل مسی بعد از صعود بارسلونا به مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان با کانال+ حرف زده و در مورد فرم مطلوب این روزهایش با طعنه به منتقدانش گفت\" تا همین چند وقت پیش می گفتند که من فاجعه هستم...\"

مسی در مورد جو هارت سنگربان سیتی که شب سختی را مقابل او سپری کرد گفت:\" او همه توپ ها را نجات داد. ما همه خوب بودیم و می توانستیم گلهای بیشتری بزنیم ولی دروازه بان آنها عالی بود و باید به هارت تبریک بگویم. مهم بهرحال صعود به مرحله بعدی بود.\"

او در مورد من سیتی گفت:\" من احساس می کنم ما واقعا خوب بازی کردیم. ما خوب بازی می کنیم ولی چند مسابقه سخت و مهم پیش رو داریم.  بازی مقابل مادرید ویک چهارم نهایی لیگ قهرمانان..من شرایط خوبی دارم ولی هنوز راه زیادی تا پایان فصل مانده است\"

مسی درمورد اینکه آیا لازم بوده بارسلونا تغییراتی در سیستم بازی اش ایجاد کند تا به این سطح از موفقیت نزدیک شود گفت:\" همان طور که گفتم ما سال جدید را متفاوت شروع کردیم و الان به مراتب اوضاع بهتری داریم. فراز ونشیب های خود را داشته ایم ولی مهم ترین چیز این است که درحال حاضر خوب بازی می کنیم و باید این شرایط را حفظ کنیم\"

مسی در مورد بازی با رئال و کریس رونالدو گفت:\" باید برای آنها احترام قائل بود و شرایط فعلی آنها باعث شده که مسلما در ال کلاسیکو خطرناک ظاهر شوند. من نمی گویم رئال در فرم خوبی به سر نمی برد و آماده نیست. آنها بازیکنان بسیار بزرگی درتیم خود دارند. ما فقط سعی می کنیم بازی خودمان را بکنیم\"

     
آی اسپورت
2015-03-19 13:25:44
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر