فهرست
بی‌پولی، خارجی‌های پرسپولیس را فراری می‌دهد؟
بی‌پولی، خارجی‌های پرسپولیس را فراری می‌دهد؟

بی‌پولی، خارجی‌های پرسپولیس را فراری می‌دهد؟

آی اسپورت - نقاب موفقیت و قهرمانی که از چهره‌ی پرسپولیس کنار برود، تازه می‌رسیم به مشکلات و حاشیه‌های درونی این باشگاه که تا امروز از نگاه‌ها پنهان مانده‌اند و همه از یک‌ جا ریشه گرفته‌اند: بی‌پولی. مشکل این است که مدیران باشگاه‌ها راه‌های درآمدزایی را هنوز یاد نگرفته‌اند و اگر حامی مالی پول نرساند، دست‌شان به جایی بند نیست.

البته پرسپولیس تا همین الان بخشی از درآمد فصل آینده‌اش را هم از حامی مالی تحویل گرفته اما همچنان دست‌هایش خالی است و بازیکنان و مربیانش طلبکار. در این میان حال و روز خارجی‌ها بدتر است. برای نمونه، برانکو ایوانکوویچ که از یک سال پیش حق و حقوقش را نگرفته بود، همین دو هفته پیش دوسوم آن را دریافت کرد اما طلب بازیکنان خارجی پرسپولیس خیلی بیش از اینهاست.

مثلا بشار رسن ۴۰ درصد و حتی بخشی از پاداش‌ها و آپشن‌های قراردادش را که بخشی از آن به فصل پیش مربوط می‌شود، نگرفته و چیزی بین ۶۰ تا ۷۰ هزار دلار طلبکار است. تا وقتی هم این پول را نگیرد، قراردادش را تمدید نخواهد کرد. از طرف دیگر بوژیدار رادوشویچ هنوز حتی پاداش نایب‌قهرمانی در آسیا را دریافت نکرده و دریافتی‌اش بابت قرارداد این فصل هم کمتر از بقیه بازیکنان است. برای همین چندین بار تهدید به رفتن کرده بود و حالا هم با اینکه یک فصل از قراردادش باقی مانده، می‌گوید که به جدایی هم فکر کرده.

وضعیت ماریو بودیمیر اما از او هم بدتر است. درباره‌ی بودیمیر، هموطنش رادو ادعا کرده که دریافتی‌اش صفر بوده اما درست‌تر شاید این باشد که بگوییم این مهاجم کروات کمترین پول را از باشگاه گرفته است. اتفاقی که به قول خودش، او را به فکر رفتن انداخته: «درست است که من یک سال دیگر با باشگاه پرسپولیس قرارداد دارم اما با توجه به مشکلات اقتصادی، باید ببینیم در پایان فصل چه اتفاقاتی رخ خواهد داد.»

۲    
آی اسپورت
2019-05-19 18:11:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر