فهرست
آمار روز: منصوریان صدرنشین مربیان در سال 93
آمار روز: منصوریان صدرنشین مربیان در سال 93

آمار روز: منصوریان صدرنشین مربیان در سال 93

آی اسپورت- علیرضا منصوریان که در این ماه به همراه تیمش دو پیروزی مهم مقابل استقلال تهران و گسترش‌فولاد تبریز به دست آورد، با کنار زدن کوروش موسوی، سرمربی فولاد نوین و \"وینکو بگوویچ\"، سرمربی مس رفسنجان دو پله صعود کرد و با 14.99 امتیاز به رده نخست جدول برترین مربیان فوتبال ایران راه یافت. موسوی با 14.66 امتیاز در رده دوم قرار گرفت و امیر قلعه‌نویی، سرمربی استقلال با 14.08 امتیاز و سه پله صعود نسبت به ماه گذشته سوم شد.

 

در این رده‌بندی سلمان تاجدار، سرمربی جوان پارسه که با این تیم در هفته‌های اخیر نتایج بسیار خوبی به دست آورده است، برای نخستین بار و پس از عبور از مرز هفت بازی، وارد رده‌بندی کانون مربیان شد و با کنار زدن بسیاری از مربیان مشهور در رده ششم جدول رده‌بندی قرار گرفت. یحیی گل‌محمدی، سرمربی جوان ذوب‌آهن و برترین مربی ماه بهمن لیگ برتر نیز با 9 پله صعود از رده چهاردهم ماه گذشته به رده پنجم رسید.

در رده‌بندی این ماه کانون مربیان عبدالله ویسی، سرمربی استقلال خوزستان با 13 پله صعود، بیشترین جهش را در جدول داشت و از رده 35 به 22 رسید.

صمد مرفاوی، سرمربی پیکان نیز با 15 پله سقوط و حضور در رده 35 جدول رده‌بندی، بیشترین افت را در میان مربیان لیگ برتر و دسته اول در ماه اسفند داشت.

 

برای شفافیت بیشتر در این زمینه، فرمول امتیازدهی به مربیان با جزئیات در اینجا شرح داده شده است:

 

- هر پیروزی خانگی: ۱۰ امتیاز

- هر پیروزی خارج از خانه: ۱۲ امتیاز

- هر تساوی خانگی: ۵ امتیاز

- هر تساوی خارج از خانه: ۶ امتیاز

- هر تفاضل مثبت در هر بازی: یک امتیاز

- هر کلین‌شیت: یک امتیاز

- هر گل زده: یک امتیاز

 

     
آی اسپورت
2015-03-19 16:23:40
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر