فهرست
گزارش آماری؛ دومین میانگین امتیازگیری در لیگ در اختیار "تونی"
گزارش آماری؛ دومین میانگین امتیازگیری در لیگ در اختیار "تونی"

گزارش آماری؛ دومین میانگین امتیازگیری در لیگ در اختیار "تونی"

آی اسپورت- تونی اولیویرا، مربی برتر ماه اسفند لیگ برتر فوتبال ایران در این فصل برای سومین بار حضور در تراکتورسازی را تجربه می‌کند.

سرمربی پرتغالی تبریزی‌ها در لیگ دوازدهم برای اولین بار هدایت تراکتورسازی را برعهده گرفت. او در 32 بازی هدایت این تیم را برعهده داشت که حاصل آن 14 پیروزی و کسب 59 امتیاز بود تا میانگین 1.84 امتیاز از هر مسابقه را به ثبت برساند. تونی در آن مقطع در حالی از تراکتورسازی اخراج شد که در آن فصل هیچ مربی اخراجی به اندازه‌اش امتیاز نگرفته بود.

 

لیگ سیزدهم، دومین باری بود که اولیویرا به تبریز برگشت. او این بار در پنج بازی هدایت این تیم را برعهده داشت که حاصل آن دو پیروزی و سه شکست بود. آماری که میانگین 1.2 امتیاز از هر مسابقه را برای او ثبت کرد.

حالا این مربی پرتغالی در این فصل برای سومین بار روی نیمکت تراکتورسازی نشست و از سه بازی که سرمربی این تیم بوده، 9 امتیاز گرفته است.

بطور کلی تونی تاکنون 40 بار در لیگ برتر روی نیمکت تراکتورسازی نشسته که حاصل آن 21 پیروزی، 11 مساوی و 8 شکست بوده است. این آمار میانگین 1.85 امتیاز از هر بازی را برای او به ثبت رسانده که در میان تمام مربیان شاغل در لیگ چهاردهم فقط از امیر قلعه‌نویی، سرمربی استقلال پایین‌تر است.

 

اولیویرا در لیگ قهرمانان آسیا هم تا پیش از بازی چهارشنبه هفته جاری مقابل الاهلی عربستان، 14 بار روی نیمکت تراکتورسازی نشسته که حاصل آن 3 برد، 3 مساوی و 8 شکست بوده است. نکته جالب اینکه هر سه برد تونی در لیگ قهرمانان در تبریز به دست آمده و تراکتورسازی هیچ‌گاه بیرون از خانه تیمی را شکست نداده است. این مربی پرتغالی تنها مربی تراکتورسازان در لیگ قهرمانان آسیا هم محسوب می‌شود.

     
آی اسپورت
2015-03-19 16:58:42
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر