فهرست
سیمئونه، فرگوسن اتلتیکو مادرید می شود
سیمئونه، فرگوسن اتلتیکو مادرید می شود

سیمئونه، فرگوسن اتلتیکو مادرید می شود

آی اسپورت – دیه گو سیمئونه دسامبر 2013 در گفت و گویی با روزنامه ایل جورناله ایتالیا گفته بود:\" فکر می کنم برای مدتی طولانی در اتلتیکو بمانم. بعضی ها می گویند من الکس فرگوسن اتلتیکو می شوم. آن مرد فوتبال را به معنای واقعی تعریف کرد\"

حالا مربی آرژانتینی بعد از غلبه بر بایرلورکوزن در یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان به معنای واقعی قصد دارد قراردادش را با تیم برای مدتی طولانی تمدید کند. ناتالیا سیمئونه خواهر و مدیربرنامه های او در گفت وگویی تلویزیونی گفت که دوطرف برای عقد قرارداد جدید به توافق های لازم رسیده اند.

روز گذشته ال چولو و باشگاه اتلتیکو به تمامی شایعات اخیر مبنی بر احتمال رفتن او به تیمهای دیگر به خصوص در انگلیس پایان داده اند و به زودی خبر تمدید قرارداد سیمئونه به طور رسمی در رسانه ها منتشر می شود. احتمال دارد همین هفته این اتفاق بیفتد.

البته هنوز در مورد مدت زمان دقیق تمدید قرارداد سیمئونه ابهاماتی وجود دارد. باشگاه به او قراردادی تا سال 2020 پیشنهاد داده که البته به نقل از منابع نزدیک به باشگاه ممکن است تا سال 2021 هم ادامه داشته باشد.  اما نزدیکان سیمئونه می گویند که او هنوز در مورد امضای چنین قراراد درازمدتی تردیدهایی دارد. البته در قرارداد او به طور حتم تبصره ای برای فسخ احتمالی قرارداد در صورت مشاهده نارضایتی از سوی طرفین گنجانده خواهد شد.

 

     
آی اسپورت
2015-03-19 17:31:48
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر