فهرست
برای اولین بار؛ هری کین به تیم ملی انگلیس دعوت شد
برای اولین بار؛ هری کین به تیم ملی انگلیس دعوت شد

برای اولین بار؛ هری کین به تیم ملی انگلیس دعوت شد

آی اسپورت – روی هاجسون مربی تیم ملی انگلیس برای اولین هری کین را در لیست بازیکنان دعوت شده به تیم ملی این کشور قرارداد. ستاره 21 ساله تاتنهام که دراین فصل درخشش خیره کننده ای داشته، به دلیل 26 گلی که دراین فصل برای تیم لندنی زده، سرانجام به تیم ملی سه شیرها دعوت شد.

کین درعین حال با 16 گل زده در 25 مسابقه بهترین گلزن انگلیسی این فصل رقابتهای لیگ برتر است. روی هاجسون در مورد دعوت از او در فهرست 24 نفره تیم ملی انگلیس برای دو بازی مقابل لیتوانی و ایتالیا گفت:\" کل انگلیس در مورد هری کین به وجد آمده و او این مدت فوق العاده عمل کرده است. اگر او را انتخاب نمی کردم، مایه شگفتی بود. ما همه از او در تیم زیر 21 سال انگلیس چیزهای زیادی می دانیم و می دانیم که درزمین چه کارهایی می کند. او هفته به هفته در ترکیب تاتنهام بیشتر می درخشد و شایسته این شانس بود.\"

این درحالی است که چارلی آستن مهاجم کیوپی آر به رغم زدن 15 گل در این فصل در فهرست هاجسون جایی ندارد. مایکل کریک و لوک شاو زوج خط دفاعی یونایتد هم دوباره به تیم ملی دعوت شده اند و به کریس اسمالینگ، فیل جونز و وین رونی دیگر بازیکنان یونایتدی حاضر در تیم پیوسته اند. استوریج هم بعد از اینکه در اکتبر و نوامبر به دلیل آسیب دیدگی امکان همراهی تیم ملی را نداشت به جمع سه شیرها پیوسته است. تئو والکات هم بعد از یک دوره غیبت طولانی به دلیل مصدومیت شدید دوباره به تیم ملی فراخوانده شده و کایل واکر که آخرین بار در نوامبر 2013 در بازی مقابل آلمان در تیم ملی به میدان رفته بود هم در تیم حضور دارد. 

     
آی اسپورت
2015-03-19 17:42:13
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر