فهرست
ال‌کلاسیکو؛ آخرین فرصت رونالدو برای انتقام
ال‌کلاسیکو؛ آخرین فرصت رونالدو برای انتقام

ال‌کلاسیکو؛ آخرین فرصت رونالدو برای انتقام

آی‌اسپورت: کریستیانو رونالدو تمام تمرکز خود را روی بازی یکشنبه قرار داده. سه روز مانده به ال‌کلاسیکو، مهاجم پرتغالی رئال مادرید خیلی انگیزه دارد در دیداری که مردها از بچه‌ها مشخص می شوند، در بهترین شرایط ممکن باشد.

برنده سه توپ طلا امیدوار است در نوکمپ به همه نشان دهد چه استعداد خارق‌العاده‌ای دارد. آنهایی که این هفته کار او را در والده‌بباس تماشا کرده‌اند یک کریستیانوی کاملا مسئول و متعهد را دیده‌اند که روی بازی نوکمپ متمرکز شده؛ مسابقه‌ای که رختکن رئال مادرید امیدوار است پایانی بر رکوردهای منفی اخیر تیم باشد و برد این هفته برابر لوانته را تکمیل کند.

در برابر تیم منطقه گرانوتا CR7 گل نزد چیزی که بیش از پیش انگیزه گلزنی‌اش را افزایش داد و شم فطری‌اش را بیدار کرد. شاهد این تحول درونی در تمرین روز گذشته رئال در والده‌بباس مشخص بود هنگامی که در هوای بارانی کارلو آنچلوتی بازیکنان را در چندین بازی تمرینی به کار گرفت. تیم‌هایی که کارلتو انتخاب می‌کرد ارتباط خاصی نداشت چون مربی ایتالیایی از همین حالا تصمیمش در مورد ترکیب اصلی رئال مادرید در ال‌کلاسیکو را گرفته. اما آنچه برای همه بارز بود، انگیزه و اشتیاق کریستیانو در طول تمرین بود. او برای‌ هم‌تیمی‌هایش که مدت‌هاست از بازی او و شور و هیجانش شگفت‌زده نشدند، یک کابوس بود. او الهام‌بخشی خاصی در مقابل دروازه‌ نشان می داد و چندین گل با کیفیت بسیار بالا به ثمر رساند. چیزی که به طور قطع اعتماد به نفس او را برای شوی بارسا-رئال افزایش می دهد، از دست دادن چندین فرصت گلزنی در دیدار با لوانته است.

کریستیانو بعد از یکشنبه شب تلخ بازی با لوانته عوض شده و مطمئن است که شانس او مقابل دروازه حریفان بر می گردد؛ هواداران رئال می توانند مطمئن باشند ماشین گلزنی تیم‌شان دوباره مثل قبل می شود.

     
آی اسپورت
2015-03-19 20:04:17
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر