فهرست
سومی، هدیه‌ای که کالدرون به استقلال داد!
سومی، هدیه‌ای که کالدرون به استقلال داد!

سومی، هدیه‌ای که کالدرون به استقلال داد!

آی اسپورت - رقابت استقلال و پرسپولیس خارج از دربی به طور مستقیم در جدول رده بندی به چشم می آمد اما چند سالی بود این رقابت به کمترین حساسیت خود رسیده بود چرا که استقلال شرایط خوبی نداشت و کمتر در بین مدعیان بالانشین قرار می گرفت اما شرایط سرخپوشان بهتر بود. با این حال در نوزدهمین دوره رقابت های لیگ برتر هر چند آبی های تهران شروع ناامید کننده ای داشتند اما پس از چند هفته روی روال برد افتادن و شاگردان استراماچونی با چند پیروزی پیاپی خود را به بالای جدول رساندند.

استقلال که توانسته بود خود را به رده چهارم جدول برسانند به خوبی می دانستند در صورتی که برابر نساجی به برتری برسند بالاتر از رقیب سنتی قرار خواهند گرفت. شکست خانگی پرسپولیس برابر نفت مسجدسلیمان هدیه ویژه کالدرون به استقلال بود که فرصت را در اختیار آبی ها قرار داد. استقلال با پیروزی 2 بر یک برابر نساجی بعد از 186 هفته بالاتر از پرسپولیس در جدول لیگ قرار گرفت. آخرین باری که استقلالی‌ها در جدول بالاتر از پرسپولیس قرار گرفتند در فصل 94-95 و لیگ پانزدهم  اتفاق افتاد. استقلال در آن دوره با پرویز مظلومی مقابل پرسپولیس تن به شکست 4 بر 2 داد اما در ادامه با 2 برد پیاپی مقابل فولاد و سایپا توانست از باخت پرسپولیس مقابل نفت تهران استفاده کند و در رده بالاتر از پرسپولیس قرار بگیرد.

حالا بعد از حدود 186 هفته و 1306 روز آبی پوشان موفق شدند بالاتر از پرسپولیس تحت هدایت کالدرون قرار بگیرند. این اتفاق در حالی رقم خورده است که مسئولان باشگاه پرسپولیس به فکر جابجایی کالدرون افتاده اند و مذاکراتی را با وی داشته اند تا بتوانند بدون پرداخت خسارت سنگین با این سرمربی قطع همکاری کنند.

۶ ۱  
آی اسپورت
2019-11-25 21:08:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱ نظر
امیرسلیمانی
دوشنبه ۴ آذر ۱۳۹۸، ۲۱:۳۲
تنها کسی که می تونست همچین تیتر مملو از کینه و نفرت نسبت به استقلال به مغزش خطور کنه و انقدر وقیح باشه که منتشرش هم بکنه حسین قدوسیه ولی ظاهرا بی سروپایی هست که از نظرش استقلال تیم دشمنه و بابت تسلیم جایگاه سوم اینطور به پت پت افتاده اونهم وسط فصل که احتمالا هزار بار دیگه جای دو تیم عوض میشه اما داستان این عوضی کری های هواداری و ذهن متعفنشه که هدفش از هواداری فوتبال اینه که بشمره چند هفتست تیمش کجاست کاش اسم این بدبخت قابل ترحم رو هم می نوشتید بشناسیمش !
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر