فهرست
ملاقات مخفی درمونت‌کارلو؛ پی‌اس‌جی درانتظار پوگبا
ملاقات مخفی درمونت‌کارلو؛ پی‌اس‌جی درانتظار پوگبا

ملاقات مخفی درمونت‌کارلو؛ پی‌اس‌جی درانتظار پوگبا

آی اسپورت-  ملاقات پل پوگبا با مسوولان پی اس جی و اولین گام های مینو رایولا برای فروختن این جواهر ناب فرانسوی یووه به تیمی دیگر؛ آینده پوگبا در پاری سن ژرمن رقم خواهد خورد. و حتی چه بسا سرنوشتی مشابه درانتظار کارلوس توس هم آرژانتینی هم باشد. قیمت پوگبا ممکن است در این معامله از 100 میلیون یوور هم فراتر رود.

رایولا در مصاحبه اش با اکیپ برای چندمین بار در تمجید از موکلش گفته:\" او فقط ژوکوند نیست، یک اثر هنری به تمام معناست و مثل همه آثار هنری معاصر قیمت او را هیچکس نمی داند. وقتی می  گویم که پوگبا 100،120 یا 130 میلیون یورو قیمت دارد، همه خوششان می آید. مساله این است که بازار خرید و فروش بازیکنان خودش یک ورزش جداگانه شده که بیشتر از خود فوتبال توجه همه را جلب می کند. همه می گویند که پوگبا پتانسیلی دارد که پیشتر هرگز در هیچ بازیکن دیگری مشاهده نشده. من تنها شخصی هستم که در مورد او در قالب واژه های بازار حرف نمی زنم. اخیرا هم قرارداد او را با یووه تمدید کردیم. ولی اگر تیم دیگری او را می خواهد، باید قدم پیش بگذارد. اما فقط راجع به پول حرف نمی زنیم. پل هرجا که خوشحال باشد، می رود.\"  پس با این حساب رئال مادرید از بین گزینه ها حذف شده است.

رایولا در این رابطه می گوید: \" من هرگز سراغ مسوولان رئال نرفتم که پوگبا را به آنها پیشنهاد دهم. بعد هم رئال مادرید عادت دارد از بازیکنان مثل دستمال کاغذی استفاده کند و آنها را دور بریزد یا شاید بعد از شش بازی خوب درجام جهانی آنها را بخرد. ما دنبال یک باشگاه این مدلی نیستیم. بلکه تیمی می خواهیم که به توانایی های او ایمان داشته باشد. من درها را روی رئال نمی بندم. ولی درها را روی آنها هم باز نمی کنم\" این به معنی بازشدن درها برای پی اس جی است. نه به خاطر اینکه رئیس این تیم و پوگبا چند روز پیش با هم در مونت کارلو ملاقات کرده بودند. ملاقاتی کوتاه ولی برنامه ریزی شده با هدف نشان دادن تمایل واقعی پاریسی ها به جذب ستاره یووه.

     
آی اسپورت
2015-03-20 00:48:10
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر