فهرست
مونتلا: فقط مسی از محمد صلاح سريع‌تر است
مونتلا: فقط مسی از محمد صلاح سريع‌تر است

مونتلا: فقط مسی از محمد صلاح سريع‌تر است

آی‌اسپورت: وینچنزو مونتلا مربی فیورنتینا می گوید تنها لیونل مسی فوق ستاره بارسلونا سریعتر از محمد صلاح مهاجم مصری بنفش‌ها است. این مهاجم یک بازی بسیار خوب دیگر در برد صفر-3 تیمش برابر رم در لیگ اروپا انجام داد تا مردان مونتلا با عبور از شاگردان رودی گارسیا راهی مرحله یک چهارم نهایی شوند.

این بازیکن که به ندرت فرصت بازی در چلسی به دست می آورد در ژانویه به اضافه 33.4 میلیون یورو به فیورنتینا داده شد تا خوان کوادرادو به استمفوردبریج برود.

مونتلا درباره صلاح که می تواند در تابستان با قراردادی دائمی در فلورانس بماند، گفت:«شاید ما معامله بهتری کرده باشیم، حداقل الان که سود بردیم. ما ویژگی‌های فوق‌العاده این بازیکن را می دانستیم اما انتظار نداشتیم در فوتبال ایتالیا اینچنین تاثیرگذار باشد. شاید تنها مسی باشد که در حمل توپ سرعت بیشتری نسبت به او داشته باشد.»

فیورنتینا در دو ماه اخیر رم را از دو رقابت حذف کرده، بعد از کنارزدن این تیم در جام حذفی ایتالیا این بار در لیگ اروپا مانع از ادامه کار جالوروسی شد و مونتلا درباره موفقیت تیمش گفت:«تا قبل از ژانویه هرگز رم را نبرده بودم حالا می خواهم درباره دومین پیروزی برابر این تیم اظهار نظر کنم. این پیروزی در کمال شایستگی به دست آمد چون تیم من از نظر ذهنی پیشرفت زیادی کرده. ما بعد از نتایج بد ابتدای فصل روی فرم آمدیم و نباید مغرور شویم چون ممکن است آن روند دوباره تکرار شود.»

فیورنتینا که در بازی رفت نیمه نهایی جام حذفی ایتالیا در زمین یوونتوس یک-2 برنده شده امیدوار است بتواند این فصل سهمیه لیگ قهرمانان اروپا را هم بگیرد. آنها چهار امتیاز با لاتزیو که در حال حاضر آخرین سهمیه را به خود اختصاص می دهد، فاصله دارند و یکشنبه در زمین اودینزه بازی می کنند.

     
آی اسپورت
2015-03-20 11:21:34
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر