فهرست
پیگرینی ماندنی شد/سیتی در انتظار پایان قرارداد گواردیولا
پیگرینی ماندنی شد/سیتی در انتظار پایان قرارداد گواردیولا

پیگرینی ماندنی شد/سیتی در انتظار پایان قرارداد گواردیولا

آی‌اسپورت: مانوئل پیگرینی به احتمال زیاد این فصل در منچسترسیتی می ماند و دلیل این امر آن است که کاندیدای مناسبی برای جایگزینی او در تابستان پیش رو وجود ندارد. بعد از باخت مجدد به بارسلونا و حذف از لیگ قهرمانان اروپا و همچنین ناتوانی در دفاع از عنوان قهرمانی لیگ برتر، تردیدهای جدی درباره ادامه کار این مربی شیلیایی در اتحاد به وجود آمده اما به نظر می‌رسد مقامات سیتی قصدی برای اخراج او در پایان این فصل ندارند هرچند اگر نتوانند در بین چهار تیم بالای جدول، فصل را به پایان برسانند جایی برای ادامه کار باقی نمی‌ماند.

باشگاه در حال کار روی گزینه‌‌های مطرح‌شده از سوی این مربی برای خرید تابستانی است به خصوص پل پوگبا از یوونتوس و احساس می شود پیگرینی تا آخر قرارداد سه‌ساله خود در تیم می ماند چون باشگاه منتظر اتمام قرارداد سه‌ساله پپ گواردیولا با بایرن‌مونیخ است.

دیگو سیمئونه مربی اتلتیکومادرید و کارلو آنچلوتی مربی رئال مادرید دیگر گزینه‌های مطرح‌شده برای جانشینی پیگرینی هستند که اولی را هیات مدیره سیتی نمی‌پسندد و نام دومی به این دلیل مطرح شده که می ‌خواهد به دوران ناکامش در رئال پایان بدهد.

گواردیولا رابطه نزدیکی با فران سوریانو، مدیر اجرایی سیتی و چیکی بگریستین مدیر فوتبال این باشگاه دارد اما بعید است تا قبل از تابستان 2016 انتقالی صورت بگیرد.

سیتی ممکن است پاتریک ویرا رییس بخش جوانان خود را نیز از دست بدهد. کاپیتان سابق آرسنال در تابستان قراردادش تمام می شود و هیچ صحبتی درباره تمدید آن نشده.

     
آی اسپورت
2015-03-20 12:13:01
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر