فهرست
کی روش: توافق کردیم صلح‌آمیز از هم جدا شویم بود
کی روش: توافق کردیم صلح‌آمیز از هم جدا شویم بود

کی روش: توافق کردیم صلح‌آمیز از هم جدا شویم بود

آی اسپورت- کارلوس کی‌روش پس از جلسه با کفاشیان درباره جدایی از تیم ملی فوتبال گفت: این موضوع صحت دارد اما پاسخگویی در این‌باره را به کفاشیان واگذار می‌کنم. با جلسه‌ای که با رئیس داشتم پس از جلسه طرفین موافقت کردیم که به صورت صلح‌آمیز از هم جدا شویم. شما نمی‌توانید بگویید من نمی‌‌خواستم به این مسیر ادامه دهم این جدایی را من نمی‌‌خواستم و در فکرش هم نبودم و در اختیار و تصمیم من هم نبوده و حتی موضوعی نبوده که رئیسم بخواهد اما متأسفانه طرفین با فشارهای زیادی که آمد اجباراً این توافق را انجام می‌دهند. با فشاری که روی ما بود این توافق را کردیم و این برخلاف آرزوها و خواسته‌های ما است و در واقع هم شما و هم همه مردم می‌دانند که چه کسی و به خاطر چه چیزی این کار را انجام می‌دهند.

 تکلیف خواسته مردم که شما را می‌خواستند چه می‌شود؟ : این سؤال را از کسی بپرسید که به ما فشار آورد تا این کار را انجام دهیم.

آیا منظور شما وزیر ورزش است؟ : باز هم می‌گویم از کسی بپرسید که به ما فشار آورد تا کنار برویم، نمی‌خواهم در این رابطه بیش از این صحبت کنم.

 آیا از بابت این جدایی دو طرف به هم غرامتی خواهند پرداخت؟ : دوستی بین من و کفاشیان وجود دارد در نهایت به جایی رسیدیم که این موضوع را محترمانه و صلح‌آمیز برطرف کنیم. در واقع از اینکه این اتفاق می‌افتد احساس بدی دارم چرا که این موضوع برخلاف افکار و انتظاراتم بوده و است.

جدایی بر خلاف خواست مردم: شرمنده مردم شدم. اگر با شنیدن این خبر نوروزشان خراب شد، بدانند که این جدایی خارج از خواسته قلبی من و رئیس فدراسیون فوتبال بود. من با ناراحتی و برخلاف علاقه این تصمیم را گرفته ام و از مردم عذر می خواهم که عید شان را با این خبر خراب می کنم. من به خاطر آنها و رییس فدراسیون این در این دو بازی هم سرمربی تیم ملی خواهم بود و سپس از همه خداحافظی می کنم.

  ۲  
آی اسپورت
2015-03-20 16:12:16
نظر دهید

۲ نظر
گتاب سیتی وچون
جمعه ۲۹ اسفند ۱۳۹۳، ۱۳:۲۹
بهترین خبر،باید اسکوچیج بیاد وگرنه ایرانی به درد نمیخوره،بزرگترین افتخاز گل خوردن از مسی و رونالدوست
علی
جمعه ۲۹ اسفند ۱۳۹۳، ۱۷:۲۵
بیچاره کیروش ،کاش غیرت اونو این خائن ها داشتن
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر