فهرست
گزارش روز: در نوروز از فوتبال‌های خارجی چه خبر؟
گزارش روز: در نوروز از فوتبال‌های خارجی چه خبر؟

گزارش روز: در نوروز از فوتبال‌های خارجی چه خبر؟

آی‌اسپورت- پنج لیگ معتبر اروپا با پایان دیدارهای این هفته، چند روزی به تعطیلی می‌روند و بازیکنان ملی‌پوش هم به اردوی کشورشان اضافه می‌شوند تا فرصت بازی در دیدارهای یورو 2016 و دیدارهای دوستانه را از دست ندهند.

انگلیس؛ یونایند- لیورپول را از دست ندهید!

هفته 30 لیگ برتر انگلیس روزهای اول و دوم فروردین برگزار می شود. در مهم ترین بازی این هفته منچستریونایتد باید در آنفیلد به مصاف لیورپول برود. پس از پایان این هفته لیگ انگلیس دو هفته تعطیل می شود تا تیم ملی این کشور آماده دیدارهای یورو 2016 شود.

آلمان؛ روزهای امن بایرن مونیخ

در بوندسلیگای آلمان هم تیم صدرنشین بایرن مونیخ باید از گلادباخ پذیرایی کند. دیدارهای هفته بیست و ششم آلمان هم از امروز استارت می خورد و تا دومین روز از سال جدید ادامه پیدا می کند. شاگردان یواخیم لو هم باید ابتدا در دیداری دوستانه به مصاف استرالیا بروند و بعد از آن آماده دیدار با گرجستان برای مسابقات مقدمالتی یورو شوند.

 

فرانسه؛ خروس‌ها درگیر فیفادی

هفته سی‌ام لیگ فرانسه ملقب به لوشامپیونه از روز 29 اسفند با دیدار پاریس‌سنت‌ژرمن و لوریان آغاز می شود. این رقابت ها در روز های اول، دوم و سوم عید هم ادامه پیدا می‌کند. پس از آن خروس‌ها آماده بازی‌های دوستانه با برزیل و دانمارک می‌شوند تا در فیفادی بیکار نباشند.

اسپانیا؛ الکلاسیکوی جذاب

دیگر طرفداران فوتبال خوب می‌دانند این هفته در لالیگا باید شاهد دیدار دو غول باشند. رئالی‌ها که چهار امتیازی از بارسا پیش بودند، آنقدر امتیاز از دست دادند که حالا بارسلونا را بالا سر خود می‌بینند. این دیدار حساس از ساعت سی دقیقه بامداد روز دوشنبه شروع می‌شود. پنج روز پس از این دیدار، شاگردان دلبوسکه در گروه C جام ملت‌ها باید از اوکراین میزبانی کنند.

ایتالیا؛ تداوم اقتدار یووه

و سرانجام هفته بیست و هشتم سری‌آ هم با آغاز نوروز استارت می‌خورد. در مهم‌ترین دیدار تیم صدرنشین یوونتوس باید در دیداری خانگی به مصاف جنوا برود. دیداری که سه امتیازش یوونتوس را به قهرمانی نزدیک‌تر می‌کند. با پایان این هفته سری‌آ، دیدار بعدی تیم‌ها به مانند سایر لیگ‌های اروپایی با دو هفته فاصله برگزار می‌شود.

     
آی اسپورت
2015-03-20 17:14:38
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر