فهرست
نکته روز: آمار امیدوارکننده برای رئال/ 5 برد در 10 ال کلاسیکوی آخر
نکته روز: آمار امیدوارکننده برای رئال/ 5 برد در 10 ال کلاسیکوی آخر

نکته روز: آمار امیدوارکننده برای رئال/ 5 برد در 10 ال کلاسیکوی آخر

 

آی اسپورت - رئال مادرید یک روز سیاه در تاریخ دوئل‌های خود با بارسلونا دارد. دوم ماه مه 2009 که در سانتیاگو برنابئو 2-6 در هم کوبیده شد. بارسا با داشتن گواردیولا روی نیمکت ناامیدی را به هواداران رئال هدیه کرد. رئال با مانوئل پیگرینی در فصل 2010-2009 دو شکست برابر بارسا را تجربه کرد و با مورینیو در نوکمپ صفر-5 در هم کوبیده شد. این مربی پرتغالی در باخت برابر بارسلونا در نیمه‌نهایی لیگ قهرمانان فصل 2011-2010 نیز روی نیمکت رئال بود که با دو اشتباه داوری در هر دو دیدار همراه بود یکی اخراج پپه و دیگری مردودشدن گل گونسالو ایگواین. تنها در فینال جام حذفی در والنسیا بود که با تک گل کریستیانو رئال آبرویش را حفظ کرد.

بدشانسی‌های رئال در بازی‌های ال‌کلاسیکو از فصل 2013-2012 به این طرف تمام شد. از آن موقع دو تیم ده بازی در رقابت های مختلف با یکدیگر کرده اند که که حاصلش 5 برد برای رئال و سه برد برای بارسا بوده و دو بازی هم مساوی شده.

در آخرین فصل حضور مورینیو، بارسا در سوپرجام اسپانیا به رئال باخت و از جام حذفی به وسیله رئال کنار رفت که با برد یک-3 در نوکمپ همراه بود. کارلو آنچلوتی به این روند خوب تداوم بخشید. تیم او اگرچه هر دو بازی لیگ را با نتایج یک-2 و 3-4 باخت اما در هر دو بازی اشتباهات داوری مشهود بود. در فینال جام حذفی هم کارلتو در نبود کریستیانو رونالدوی مصدوم تیم تاتا مارتینو را یک-2 شکست داد و قهرمان شد.

آنهایی که فکر می کنند آن نتیجه شانسی به دست آمد باید فیلم آخرین ال‌کلاسیکو را ببینند. باخت 1-3 بهترین نتیجه‌ای بود که تیم لوییس انریکه می توانست بگیرد. مادرید از ابتدا تا انتها بر بازی مسلط بود و سزاوارانه این برد را به دست آورد.

ضربه سر پپه که رئال را یک-2 جلو انداخت، بازی ایسکو برای گل سوم و سیو معجزه‌آسای کاسیاس در مقابل مسی هنگامی که تیم میهمان صفر-یک جلو بود، همه در خاطره‌ها مانده.

در حال حاضر بارسلونا شرایط بهتری نسبت به رئال دارد هم از نظر بازی و هم نتیجه اما آمار نشان می دهد از نتیجه 2-6 زمان زیادی گذشته و آن بازی دیگر متعلق به تاریخ است.

  ۲  
آی اسپورت
2015-03-20 17:01:08
نظر دهید
۲ نظر
پویا
جمعه ۲۹ اسفند ۱۳۹۳، ۱۸:۰۰
اسم سایت و بزارین Irealmadrid!! کلا هر چی بارسا برده با داوری بوده . اضلا برخوذدتون مثل یه سایت حرفه ای نیست واسه همینم مخاطبتون رو از دست دادین . متاسفم براتون.
ارش
جمعه ۲۹ اسفند ۱۳۹۳، ۲۲:۴۱
افرین پویا.دقیقا،اخه طرفداری تا این حد کور کورانه!!!!
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر