فهرست
ادعای روز؛ من مرد عمل هستم
ادعای روز؛ من مرد عمل هستم

ادعای روز؛ من مرد عمل هستم

آی اسپورت - بعد از اسامی مختلفی که در خصوص حضور روی صندلی مدیریت باشگاه پرسپولیس به گوش می‌رسید، در نهایت این جعفر سمیعی بود که نامش برای این پست از سوی وزارت ورزش اعلام شد.

جعفر سمیعی که فردی ناآشنا برای اهالی رسانه ورزشی و هواداران فوتبال محسوب می‌شود، جدی‌ترین کار ورزشی‌اش مربوط به پست مدیرکلی حراست وزارت ورزش بود که البته اکنون شرایط متفاوتی را به نسبت آنچه قبلا تجربه کرده پیش روی او قرار دارد و باید مدیریت باشگاهی را برعهده گیرد که با حضور در فینال آسیا، رویای 5 دهه‌ای خود را دنبال می‌کند و البته کانون حواشی بزرگی نیز محسوب می‌شود.

سمیعی که از او اطلاعات چندانی در دست نیست اما ترجیح داده با یک بازوی کاملا ورزشی (ابراهیم شکوری) روی کار بیاید و این خلا بزرگ را به این شکل جبران کند. او همچنین در آخرین صحبتی که داشته مدعی شده ترجیح می‌دهد با دنبال کردن 5 هدف بزرگ در این باشگاه، کار را به سخنگوی باشگاه بسپارد.

مدیرعامل جدید پرسپولیس مدعی شده به دنبال دوری از رسانه خواهد بود تا با تمرکز بالا و جلوگیری از حواشی بیشتر، اخبار بیشتر از سوی سخنگوی باشگاه دنبال شود و به این ترتیب نشان داده بیشتر به دنبال عمل کردن وعده‌هایش فارغ از شوهایی که پیش از این هواداران این تیم شاهد بودند، خواهد بود.

پرسپولیس که البته توانسته پرونده برانکو ایوانکوویچ را بعد از دو سال ببندد، همچنان ماجراهای بزرگی را دنبال خواهد کرد و باید در انتظار مشخص شدن تکلیف پرونده گابریل کالدرون، ماریو بودیمیر، عیسی آل کثیر و ... باشد و همچنین بازیکنان تیم نیز انتظار دارند طبق وعده مدیران قبلی، پیش از شروع فصل اقدامات لازم برای پرداختی صورت گیرد. باید دید سمیعی قادر خواهد بود در بخش اول کاری خود از این شرایط تیمش را خلاص کند یا خیر.

۱    
آی اسپورت
2020-10-31 13:45:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر