فهرست
کریمی: آقای تاج! این مرد کیست؟
کریمی: آقای تاج! این مرد کیست؟

کریمی: آقای تاج! این مرد کیست؟

آی اسپورت- علی کریمی که این روزها تبدیل به پرچمدار انتقاد نسبت به وضعیت مدیریت فوتبال ایران شده در جدیدترین نقد خود بابت دستیار کارلوس کی روش در تیم ملی از رئیس فدراسیون فوتبال سوال پرسیده است.

ستاره مطرح فوتبال ایران در کانال خود تصویری را از خبر روزنامه خبرورزشی در خصوص سباستین یکی از نفرات کادر کی روش منتشر کرده است. خبری که در آن آمده بود: "سباستین مرموز ترین عضو کادرفنی کی روش است. جوانی که پیش از سفر به ایران تخصصی در فوتبال نداشته اما کارلوس کی روش پس از حذف گروهی همکارانش، او را دعوت کرده تا کنارش باشد. ابتدا گفته شد سباستین تئوریسین است، بعد به او لقب فیزیوتراپ یا ماساژور دادند اما حالا مسئولیت تمرین دادن مصدومان تیم ملی را بر عهده دارد. می گویند یک رابطه عاطفی باعث شده کی روش سباستین را به ایران بیاورد. آیا سباستین فرزند خوانده کارلوس کی روش است."

گفته می شود سباستین فرزند یکی از نزدیکان کارلوس کی روش است و سرمربی تیم ملی تمایل داشت در جایی که فعالیت می کند سباستین هم حضور داشته باشد. مربی که برخی منابع می گویند به صورت روزانه بابت حضورش در ایران دستمزد دریافت می کند و دقیقا هم مشخص نیست در تیم ملی عهده دار چه مسئولیتی است. علی کریمی به همین بهانه از رئیس فدراسیون فوتبال پرسیده این فرد با چه استدلالی در تیم ملی ایران حضور دارد.

علی کریمی با اشاره به موقعیت سباستین در تیم ملی خطاب به مهدی تاج نوشته: آقای تاج سوال های بالا(اشاره به سوال های چند روز گذشته) رو که جواب ندادی؟ در مورد این رابطه احساسی چیزی دارین برای گفتن؟ اصلا از این رابطه خبر داشتین یا تازه توی این یکی دو روز فهمیدین و اینکه طرف چه سمتی در تیم ملی دارن و مدرکشون چیه؟

خبر ورزشی 

۸۵ ۸  
آی اسپورت
2017-11-21 20:45:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۸ نظر
علی پرسپولیسی
سه شنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۶، ۲۰:۵۳
چه وضعیه! برو داش علی که مردمو پشتت داری.
بابک پرسپولیسی جعلی
سه شنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۶، ۲۱:۱۲
همه باید نوکر ربیع خواه باشیم همه باید نوکر طارمی باشیم همه باید نوکر بیرانوند باشیم چون برانکو اینا را میخواد
هر کی هم هر نظر و هر تصمیم برانکو را تایید نکنه دشمن پرسپولیسه
ما همه باید غلام حلقه به گوش بازیکنان و مربیان و مدیران تیم محبوبمون باشیم
آخه نخود مغز
سه شنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۶، ۲۲:۳۵
الان این پست چه ربطی به ربیع خواه داشت؟جعلی بودن خودت رو با این پست های بیربط فریاد میزنی.
بابک پرسپولیسی
سه شنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۶، ۲۱:۱۵
آقای کریمی رییس فدراسیون تاج نیست. رییس فدراسیون کیروشه و هر کاری دلش بخواد میکنه. قراردادش اونقد سنگین هست که هیچکی جرئت نداره بهش بگه بالای چشمت ابرو
....
چهارشنبه ۱ آذر ۱۳۹۶، ۰۰:۱۲
بس کن مشتی.به توچه ربطی داره.تو رابین هود فوتبالی یا مفتش.
۶ ۱
ترسو
چهارشنبه ۱ آذر ۱۳۹۶، ۰۴:۴۳
من پشت میز محاکمه ام تو چرا می لرزی
ميلاد
چهارشنبه ۱ آذر ۱۳۹۶، ۰۱:۱۶
وقتي منبع خبر خبر ورزشي باشه شما برو تا اخرش. هر سرمربي حق انتخاب كادرخودش رو داره. اگر شما ميتوني بدون مدرك يكشبه بشي سرمربي نفت ايشون هم ميشه در تيم ملي كار بكنه. شفاف سازي استانداردهاي خودش رو داره و درسته كه فدراسيون هم پاسخگو باشه. ايشون بيشتر شبيه يك بچه عمل ميكنه تا ادم بالغ. حرف حق بزن ولي با سند و مدرك. نه اينكه حرفي رو مطرح بكني و اقاي ساكت جوابتو بده و شما در جواب چيزي نداشته باشي. در اينكه در فدراسيون فساد هست شكي نيست. قرارداد جيوا و اون برند الماني قطعا بايد بررسي بشه. گندها و فساد كفاشيان ترابيان و دوستان بايد بررسي بشه. در ضمن بد هم نيست سري به باشگاه خودت بزني ببيني اونجا اقاي تركاشوند و رفقا چه ميكنند. چه پاداشهايي براي خود تعيين كردند. قراداد طارمي چرا باعث محروميت باشگاه شده. پولهاي سامانه و كمك مردم كي و كجا هزينه شده؟ ايا شما جوابي خواهيد گرفت؟
۸ ۱
خخخخ
چهارشنبه ۱ آذر ۱۳۹۶، ۰۴:۴۴
خبر ورزشی پایگاه کیروش و کیروشی پورهاست.
خوش به حال خودت که بی خبری
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر