فهرست
دو روز تا ال کلاسیکو؛ MSN رودر روی BBC
دو روز تا ال کلاسیکو؛ MSN رودر روی BBC

دو روز تا ال کلاسیکو؛ MSN رودر روی BBC

آی اسپورت:MSN در برابر BBC. آنها بهترین مثلث‌های هجومی جهان هستند و قرار است تعیین‌کننده‌ترین بازیکنان ال‌کلاسیکوی یکشنبه باشند که همه منتظرش هستند.

BBC باید دوباره سلطه خود را به دست آورد و MSN که در حال حاضر در اسپانیا حکمرانی می‌کند را خلع سلاح کند. در نوکمپ خواهیم دید کدام یک از این دو مثلث بالاتر از دیگری قرار می گیرد. آنها یک بار در برنابئو مقابل هم صف‌آرایی کرده‌اند اما موازنه قدرت در آن بازی نابرابر بود چون لوییس سوارس بعد از چندین ماه محرومیت نخستین دیدار رسمی خود را تجربه می کرد.

تا آنجا که به ال‌کلاسیکو مربوط است، MSN آمار بهتری داشته‌اند. مسی، نیمار و سوارس در 34 بازی با رئال 23 گل زده‌اند که مسی در مرکز آن است با 21 گل در 29 بازی. نیمار در 4 ال‌کلاسیکو دو گل زده و سوارس در یک تجربه خود در این بازی گلی به ثمر نرسانده. BBC روی هم به اندازه مسی گل زده اند، رونالدو، بنزما و بیل در 47 بازی برابر بارسا 21 گل به ثمر رسانده‌اند.

اگر این آمار را در این فصل هم محاسبه کنیم MSN جلوتر هستند هرچند تفاوتشان از این جهت زیاد نیست. مثلث رئال 55 گل زده دربرابر 56 گل بارسا. مثلث رئال 23 پاس گل داده اما سه مهاجم بارسا 26 پاس گل به نام خود ثبت کرده‌اند. آمار خوب بارسلونا بیشتر به دلیل شروع بسیار عالی این تیم در سال 2015 در برابر افت فاحش رئال بوده است.

     
آی اسپورت
2015-03-20 18:49:36
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر