فهرست
راجرز:استرلینگ تا پایان فصل تمدید نمی کند
راجرز:استرلینگ تا پایان فصل تمدید نمی کند

راجرز:استرلینگ تا پایان فصل تمدید نمی کند

آی اسپورت – برندان راجرز مربی لیورپول گفت که رحیم استرلینگ ستاره ملی پوش این تیم پیش از پایان این فصل قراردادش را با لیورپول تمدید نمی کند. او گفت که این بازیکن 20 ساله و مدیربرنامه هایش نمی خواهند تا تابستان این فصل در مورد تمدید قرارداد با این تیم پای مذاکره بنشینند.

قرارداد استرلینگ تا سال 2017 با لیورپول اعتبار دارد ولی اودر حال حاضر دستمزد بسیار کمی معادل  35هزار پوند در هفته دریافت می کند که در مقایسه با ارقام دریافتی دیگر ستاره های لیگ برتر دستمزد بسیار ناچیزی است.

راجرز در مورد استرلینگ گفت:\" تا انتهای فصل توافقی حاصل نخواهد شد و آنها موضع رسمی خود را به ما اعلام کرده اند.او می خواهد در حال حاضر روی فوتبال تمرکز کند و در تابستان تصمیم خود را خواهد گرفت. هرچه دراین مورد گفته شده شایعه است. من باز هم می گویم که دراین مقطع از دوران فوتبالش، لیورپول تیم مناسبی برای اوست و مطمئنم این مساله زودتر حل خواهد شد. او جایی نمی رود. هنوز یکی دو سال از قراردادش باقی مانده و فکر می کنم وقتی شما به شرایط رحیم نگاه می کنید، متوجه می شوید که لیورپول بهترین تیم ممکن برای پیشرفت اوست.او خودش هم گفته که اینجا را دوست دارد و برای همین خیالم راحت است\"

     
آی اسپورت
2015-03-20 21:07:27
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر