فهرست
فن خال: لیگ برتر باید تعطیلی زمستانی داشته باشد
فن خال: لیگ برتر باید تعطیلی زمستانی داشته باشد

فن خال: لیگ برتر باید تعطیلی زمستانی داشته باشد

آی اسپورت – لوئی فن خال مربی منچستریونایتد گفت که تعطیلی زمستانی رقابتهای لیگی برتر می تواند شانس موفقیت تیمهای انگلیسی را در رقابتهای اروپایی افزایش دهد. از نظر مربی هلندی لیگ برتر برای بدست آوردن جایگاه قبلی اش در چمپیونزلیگ به چند روز استراحت در زمان تعطیلات کریسمس نیاز خواهد داشت.

فن خال در کنفرانس خبری امروز خود گفت:\" باید تعطیلات کریسمس داشته باشید. کل دنیا درحال تغییر است. دیگر شرایط مثل بیست سال پیش نیست. بیست سال پیش فوتبال انگلیس در اوج بود و پول زیادی داشت و بازیکنان زیادی به این لیگ آمدند. برای اینکه دستمزد خوبی در این لیگ پرداخت می شد و سطح رقابتهای لیگ برتر هم بالا بود.\"

فن خال ادامه داد:\" کشورهای دیگر هم در حال توسعه هستند اما تعطیلات زمستانی دارند.  درآن زمان ما چهار یا پنج بازی در دو هفته انجام می دهیم. درحالیکه آنها در استراحت دو هفته ای به سر می برند. بعد شما بعد از اینکه چند بازی دیگر انجام دادید، باید با همین تیمها روبرو شوید. بایرن مونیخ در این مدت به عنوان مثال چند بازی انجام داده است؟ تفاوت دراین است. طبیعتا آنها از آرسنال و چلسی سرحال تر هستند. به نظر من این تفاوت اصلی بین لیگهاست برای اینکه بازیکنان به استراحت نیاز دارند.

     
آی اسپورت
2015-03-20 23:38:16
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر