فهرست
هت‌تریک زلاتان و صدرنشینی پی‌‌اس‌جی/ بلان: باید راحت‌تر می‌بردیم
هت‌تریک زلاتان و صدرنشینی پی‌‌اس‌جی/ بلان: باید راحت‌تر می‌بردیم

هت‌تریک زلاتان و صدرنشینی پی‌‌اس‌جی/ بلان: باید راحت‌تر می‌بردیم

آی‌اسپورت: پاری‌سن‌ژرمن با نتیجه یک-3 و به زحمت تیم پایین جدولی لوریان را شکست داد و موقتا به صدر جدول لیگ فرانسه رفت اما اگر لیون بازی امشب خود با نیس را ببرد این جایگاه را پس می گیرد. ستاره این دیدار زلاتان ایبراهیموویچ بود که دو بار از روی نقطه پنالتی دو طرف گل بسیار زیبای جوردن آیو دروازه میهمان را باز کرد و و در وقت‌های تلف شده‌ هم گل سوم خود و تیمش را به ثمر رساند.

کاپیتان تیم ملی سوئد هفته دشواری را پشت سر گذاشت، او بعد از باخت 2-3 به بوردو اظهارات زشتی درباره فرانسه داشت که باعث خشم مردم و سیاسیون این کشور شد. بعد هم با حکم کمیته انضباطی یوفا یک جلسه محروم شد و به این ترتیب نمی تواند در دیدار رفت مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا برابر بارسلونا بازی کند.

لوران بلان از کسب سه امتیاز این بازی نفس راحتی کشید اما تیمش با توجه به موقعیت‌های گلزنی بسیار خود می توانست راحت‌تر پیروز شود. بلان از این که مدافع عنوان قهرمانی فرانسه با این مشقت سه امتیاز را گرفته، ناراحت بود:«ما 11 شانس گلزنی در این بازی نداشتیم، یازده تا! شما به من می گویید ما سه گل زدیم اما دو تای آنها از روی نقطه پنالتی بوده. شما همیشه نمی توانید بگویید دروازه‌‌بان حریف روز فوق‌العاده‌ای داشت حتی وقتی حقیقت داشته باشد. ما باید روی این نقص خود کار کنیم. ما وقتی توپ را از دست می دادیم در پس گرفتن آن مشکل داشتیم. به هر حال سه امتیاز مهمترین مساله است اما باید راحت‌تر از اینها می بردیم.»

بازی با لوریان پنجمین دیدار پاریسی‌ها در 17 روز گذشته بود اما بلان مطمئن است که تیمش با این برنامه شلوغ کنار می آید:«تیم ما بازی به بازی بهتر می‌شود. برابر بوردو کمی مشکل داشتیم اما در این بازی خوب بودیم.»

     
آی اسپورت
2015-03-21 09:37:46
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر