فهرست
گزارش: طلسم ده ساله ناکامی رونی در آنفیلد می شکند؟
گزارش: طلسم ده ساله ناکامی رونی در آنفیلد می شکند؟

گزارش: طلسم ده ساله ناکامی رونی در آنفیلد می شکند؟

آی‌اسپورت – وین رونی در بازی فردای لیورپول و منچستریونایتد در آنفیلد انگیزه زیادی برای گلزنی دارد. او که در دربی های منچستر 11 گل زده و 14 بار هم دروازه آرسنال را فرو ریخته، از سال 2005 تا امروز نتوانسته در لیورپول به این تیم گل بزند و تنها دو شوت در چارچوب در بازی های من یونایتد در آنفیلد داشته است. فن‌خال از رونی خواسته تا به این سیر ناکامی طولانی مدت خود در زمین سرسخت ترین رقیب یونایتد درانگلیس در بازی فردای دو تیم پایان دهد. رونی در بیش از یک دهه فعالیت در منچستر 229 گل برای یونایتد به ثمر رسانده ولی فقط یک گل او در این ده سال در آنفیلد حاصل شده که آن هم در اولین بازی اش در زمین سرخپوشان در ژانویه 2005 بود. 

رونی در هفت دیدار اخیر یونایتد در زمین لیورپول موفق به گلزنی نشده و تنها دو بار در این هفت بازی شوت درون چارچوب داشته است. با توجه به پنج گلی که رونی در شش بازی اخیرش برای یونایتد به ثمر رسانده، انتظار می رود او در فرم ایده آلی در آنفیلد به میدان رود. فن خال که تا دیروز از این آمار ضعیف گلزنی رونی در آنفیلد اطلاعی نداشت و خبرنگاران در کنفرانس خبری اش این موضوع را به وی یادآوری کردند، ضمن حمایت از کاپیتان تیمش گفت که انتظار دارد در بازی سنتی دو تیم در روز یکشنبه رونی بار دیگر به گل بازگردد.

فن‌خال گفت:\" من همین تجربه را در هلند داشتم. البته عجیب است برای اینکه خرافاتی نیستم. برای همین باید این شرایط را تغییر دهیم. من هم در استادیوم هایی هرگز چه در نقش بازیکن و چه در نقش مربی پیروز نشده ام. اما بعد با یک تیم دیگر همیشه در آنجا برنده بوده ام. این رکورد منفی گلزنی رونی را برای اولین بار است که می شنوم. عجیب است و امیدوارم که تغییر کند. شاید یک عامل روانی ذهنی باشد. نمی دانم. او بازیکن با تجربه ای است و در استادیوم های بزرگی بازی کرده و فکرنمی کنم تحت تاثیر هواداران رقیب و ورزشگاه و مسایل دیگر قرار گیرد.\"

یونایتد در هفت بازی اخیر خود در آنفیلد، تنها یک بار در این ورزشگاه پیروز بوده و آن یک بار هم در سال 2012 زمانی که وین رونی به دلیل آسیب دیدگی در آن مسابقه حضورنداشت، بود.

     
آی اسپورت
2015-03-21 12:29:50
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر