فهرست
شاهرودی: تادئو را با دلالی به پرسپولیس آوردند
شاهرودی: تادئو را با دلالی به پرسپولیس آوردند

شاهرودی: تادئو را با دلالی به پرسپولیس آوردند

آی اسپورت- رضا شاهرودی در خصوص دیدار پرسپولیس مقابل النصر عربستان در مرحله سوم لیگ قهرمانان آسیا که با شکست سه بر صفر سرخپوشان همراه بود، گفت: چیزی که مشخص است اینکه بازیکنان عملکرد خوبی نداشتند و در نهایت هم با این نتیجه از زمین خارج شدند. بازیکنان در نیمه اول دیدار پا به پای حریف دویدند و عملکرد نسبتا خوبی داشتند. اما بعد از گل اول، النصر نبض بازی را در دست گرفت و توانست ورق را به سود خود برگرداند.

 علت این شکست : بازیکنان در روزهای اخیر بازیهای فشرده‌‌ای را انجام دادند و از نظر بدنی نیاز به ریکاوری مناسب داشتند که این عمل صورت نگرفت و بازیکنان خسته بودند. پرسپولیس تعویض های مناسبی هم در این مسابقه نداشت و در مجموع این اشتباهات دست به دست هم داد تا این نتیجه رقم بخورد.

 عملکرد خط دفاعی سرخپوشان در این دیدار : در این دیدار تیم نمایش خوبی نداشت و بازی را واگذار کرد. نمی‌شود تنها خط دفاعی را عامل این شکست دانست.

 عدم حضور یک مدافع چپ تخصصی چقدر در ناکامی‌های اخیر پرسپولیس تاثیر داشته؟ : در فصل نقل و انتقالات یکی از نقاطی که پرسپولیس نیاز به تقویت داشت، پست دفاع چپ بود که بازیکنی در این پست جذب نشد. آن‌وقت تادئو را با دلالی آورده‌اند که تاکنون عملکرد خوبی نداشته و چند کیلو اضافه وزن دارد.

     
آی اسپورت
2015-03-21 14:51:21
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر