فهرست
ماجراجویی جدید رحمتی در فوتبال
ماجراجویی جدید رحمتی در فوتبال

ماجراجویی جدید رحمتی در فوتبال

آی اسپورت – مهدی رحمتی دروازه‌بان صاحب نام فوتبال ایران با انتخاب مالک متمول و جوان شهر خودرو به عنوان سرمربی جدید این تیم انتخاب شد تا رحمتی  چهارمین سرمربی‌ای باشد که هدایت این تیم مشهدی را در طول یک فصل به عهده گرفته است. رکوردی که فقط می‌شود در فوتبال ایران شاهد آن بود که بازیکنان یک تیم با اندیشه‌های متفاوت چهار مربی گام در میدان مسابقه بگذارند.

شهر خودرو فصل را با یحیی گل‌محمدی آغاز کرد، با مجتبی سرآسیابی و سهراب بختیاری‌زاده ادامه داد و حالا قرار است در لیگ قهرمانان با رحمتی به دنبال رویاهای خود باشد. هرچند با نتایجی که این تیم تا اینجای کار در برابر تیم‌های هم‌گروهی کسب کرده امید چندانی به صعود به دور بعد ندارد مگر اینکه اتفاقات غیره منتظره در فوتبال به داد رحمتی و شاگردانش برسد.

 مهدی رحمتی در حالی به عنوان سرمربی جدید تیم شهر خودرو انتخاب شده که حتی یک ساعت حضور در کلاسهای مربیگری در کارنامه‌اش دیده نمی‌شود و حتی امکان دارد دوباره به عنوان دروازبان وظیفه‌ی حراست از قفس توری مشهدی‌ها را به عهده بگیرد مگر اینکه تا آن زمان یک دروازه‌بان شش دانگ به استخدام شهر خودرو درآمده باشد.

سید مهدی رحمتی گام در مسیری جدید اما سخت گذاشته است و بسیاری کار سید مهدی را یک ریسک خطرناک برشمردند که شاید حتی در آینده‌ی کاری او هم تاثیر منفی بگذارد اما کیست که نداند مهدی رحمتی سری دارد و هزار سودا و همیشه سعی کرده در هر شرایطی شماره یک باشد. 

رحمتی به پشتوانه‌ی سال‌ها حضور در تیم‌های مختلف و کار با مربیان بزرگی چون کی‌روش، امیر قلعه‌نویی، غلام‌ پیروانی، پرویز مظلومی، افشین قطبی،‌ مرحومین منصور پورحیدری و ناصر حجازی و... و رابطه‌ی گرمش با بازیکنان بسیاری در فوتبال ایران امیدوار است از عهده‌ی انجام وظیفه‌ی خطیر سرمربیگری یک تیم لیگ برتری به خوبی برآید، او  برای همکاری از چهره‌های با انگیزه‌ای چون سامره، نوازی و نامداری بهره برده است. مطمئناً حضور سید مهدی رحمتی روی نیمکت شهر خودرو با ردای سرمربیگری به جذابیت‌های لیگ بیستم خواهد افزود و حتی بسیاری از هواداران، کارشناسان و اهالی رسانه منتظر هستند عملکرد رحمتی را در مربیگری ببینند که آیا او می‌تواند در حرفه‌ی مربیگری هم مانند دروازه‌بانی بدرخشد. هرچند برخی به این موضوع با تردید نگاه می‌کنند و ترجیح می‌دادند که رحمتی در جاه طلبی های مالک شهر خودرو شریک نمی‌شد و در زمان مناسب و با مدرک معتبر مربیگری ردای مربیگری را به تن می‌کرد. گذر زمان مشخص می‌کند که حق با کدام طرف است موافقان مربیگری رحمتی یا مخالفانش؟

۲ ۱  
آی اسپورت
2020-09-01 00:30:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱ نظر
اقلیت تاس
سه شنبه ۱۱ شهریور ۱۳۹۹، ۰۸:۳۴
چهره های با انگیزه!! سامره و نوازی و نامداری؟؟!! هر وقت قیافه ات را میبینم سرفرازیان به جای خدا از خلق چنین موجودی سرافکنده میشم
۲
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر