فهرست
دفاع آقا دوربینی: فردوسی‌پور قبول نکرد به 90 بروم
دفاع آقا دوربینی: فردوسی‌پور قبول نکرد به 90 بروم

دفاع آقا دوربینی: فردوسی‌پور قبول نکرد به 90 بروم

آی اسپورت - در برنامه اخیر 90 صبحت‌هایی درباره محمد علی ترکاشوند معاون اقتصادی باشگاه مطرح شد. اتهاماتی به او زده شد. از جمله اینکه او عشق دوربین است؛ پشت پرده دارد و مسئول آوردن بازیکنان اوکراینی است. البته در همان برنامه گفته شد که او اهل مصاحبه و میکروفون هم نیست. اما او این بار در گفتگو با مهر از خودش دفاع کرده.

-بنده در هفته دوم اردوی اوکراین به جمع تیم اضافه شدم و زمانی که به آنها رسیدم صحبت های مقدماتی در مورد حضور این دو بازیکن صورت گرفته بود و آقای برانکو هم تاییدشان کرده بود. ایشان به عنوان سرمربی تصمیم گیرنده اصلی بودند. در روزهای پایانی اردو آقای برانکو بنده را صدا کردند و گفتند که کار عقد قرارداد این دو بازیکن را انجام بدهم و من هم این کار را به عنوان مسئول نقل و انتقالات انجام دادم.

-شاید دوستان ایجنت ناراحت شده اند که چرا این دو بازیکن از کانال خودشان به پرسپولیس نیامدند. به همین خاطر شروع کردند به حاشیه سازی. چندین بار این موضوع را آقای برانکو و آقای خوردبین توضیح داده اند. حتی آقای گلستانی که میزبان ما بود وقتی متوجه شد این دو بازیکن را جذب کرده ایم گلایه کرد که اگر شما بازیکن می خواستید به من می گفتید تا گزینه های بیشتری را معرفی کنم. بنده هم از ایشان خواهش کردم که از فدراسیون فوتبال اوکراین در مورد کیفیت فنی این دو بازیکن استعلام بگیرند که این کار انجام شد و مورد تایید قرار گرفتند.

-چون بنده خودم فوتبالیست بودم شناخت کافی از مسائل فنی یک بازیکن دارم. به نظرم این دو، بازیکنان خوبی هستند. منتهی چیزی که مطرح است اینکه آقای برانکو حتی در زمان حضورش در تیم ملی هم از 14-15 بازیکن بیشتر استفاده نمی کرد. روش ایشان اینگونه است. به همین خاطر ممکن است به این دو بازیکن کمتر میدان داده باشد. وگرنه هردوی این بازیکنان خوب هستند. برانکو به خط دفاعی تیمش اعتقاد دارد و به پلی یانسکی بازی نمی رسد. پریموف هم در همه تمرینات خوب گلزنی می کند.

-بنده با صداقت کار می کنم و زیر بار حرف زور و این مسائل نمی روم. برخی تکلیف شان مشخص است و دنبال این هستند که تحت هر شرایطی انتقاد کنند و برای پرسپولیس حاشیه بسازند. تنها کاری که از دستم برمی آید که آنها را به خدا واگذار کنم. همین چند روز پیش گفتند که من به طیبی بازیکن استقلال خوزستان زنگ زدم که بیاید پرسپولیس. در حالی که دروغ است و ایشان اصلا مد نظر برانکو نیست. می دانم که عنادی پشت این مسائل است. یک عده کلا نشسته اند تا برای تیم حاشیه درست کنند. من اینها را به خدا واگذار می کنم. پنج سال است که با آقای طاهری کار کرده ام و همیشه از ایشان صداقت و درست کاری را یاد گرفته ام.

-نمی دانم هدفشان از این کارها چیست. من آن برنامه را اصلا ندیدم اما شنیدم که این مسائل را مطرح کرده اند. من مسئول نقل و انتقالات باشگاه هستم و طبیعتا وقتی بازیکنی قراردادش را امضا می کند من باید باشم. اتفاقا من دنبال این مسائل نبودم و عشق دوربین هم نیستم. در مورد تک تک عکس هایی که نشان داده اند می توانم توضیح بدهم. آقای بیرانوند و امیری همشهری من هستند و به وجودشان افتخار می کنم. بیرانوند از من خواست که با هم عکس یادگاری بگیریم من هم با افتخار کنار ایشان ایستادم. این دو بازیکن را هم من به پرسپولیس آوردم پس چرا کسی از خوبی های این بازیکنان نمی گوید؟ از من گذشته است که بخواهم دنبال عکس و مصاحبه باشم.

-چندین بار خواسته ام که صحبت کنم اما آقای فردوسی پور قبول نمی کنند که من به برنامه بروم و از خودم دفاع کنم. ایشان می خواهد من تلفنی روی خط بروم که البته قبول نکردم چون اجازه نمی دهد کسی حرف بزند و فقط خودش صحبت می کند. می خواست دوربین بفرستد که گفتم قبول است به شرط اینکه ما هم دوربین باشگاه را کنارش بگذاریم تا مشخص شود چه می گوییم.

-مشکل اینجاست که از همه دقایقی که مصاحبه می گیرند ایشان هر بخشی را که خودش می خواهد و به نفع اش هست پخش می کند. اما وقتی که به برنامه بروم دیگر نمی تواند جلوی دهان من را بگیرد و حرف هایم را می زنم. ما در این دو سال توانسته ایم وضعیت مالیاتی باشگاه را سروسامان دهیم و به شرایط خوبی برسانیم. سوال من این است که چرا ایشان به این مسائل نمی پردازد؟ چرا نمی آید کارهای خوب ما را هم پوشش دهد؟

-ساسان را ما ابتدای فصل به پرسپولیس آوردیم اما در همان هفته های اول و بعد از اینکه در دیدار برابر فولاد برانکو به وی بازی نداد به من زنگ زد و گفت می خواهد برود. بنده مخالف جدایی انصاری بودم و به خود او هم گفتم. با این حال اصرار داشت که برود. همانطور که گفتم برانکو اعتقادات فنی خاص خودش را دارد و به همین خاطر به ساسان بازی نمی داد. اعتقاد ایشان این است که به ترکیب تیمش دست نمی زند و با همان نفرات ثابت بازی می کند. حتی اگر ساسان هم می ماند معلوم نبود که به او بازی بدهد. الان هم به برخی بازیکنان فرصت نمی رسد.

۱ ۶  
آی اسپورت
2016-12-21 11:26:00
نظر دهید

۶ نظر
9سال حقارت و‌ بی جامی لنگ=24-33
چهارشنبه ۱ دی ۱۳۹۵، ۱۲:۰۵
خخخخخخ دمت‌ گرم یه ۲ تا اوکراینی دیگه واسه لنگ بیار یه ذره بخندیم:))))
۵ ۵
سامان
چهارشنبه ۱ دی ۱۳۹۵، ۱۳:۳۲
برو به تيمت بخند خنده دار تره خخخخخخخخخخخخ
عشق فقط پرسپولیس
چهارشنبه ۱ دی ۱۳۹۵، ۱۵:۰۵
داداچ داری اشتباه میخندی...
فک کنم از اثرات تلخ ترین شب یلدای کیسه باشه
راستی این چندمین بازی بود که کیسه برد و با عادت همیشگیش باخت عوض کرد؟؟
۸
محمد قاضی+ ایمان مبعلی + علی دایی
چهارشنبه ۱ دی ۱۳۹۵، ۱۶:۰۲
ق مثل قاضب
۳
فرهاد مجيدي+اسماعيل شريفات+مجتبي جباري
چهارشنبه ۱ دی ۱۳۹۵، ۲۱:۰۴
ق مثل قشقايي
منتقد
چهارشنبه ۱ دی ۱۳۹۵، ۲۱:۰۹
برزو ق مثل قاضی :)))
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر